Zrób to sama (DIY) – save the date

Jak wiecie, jestem zwolenniczką DIY. Sama przygotowując swój ślub, zatroszczyłam się o ślubną papeterię – zaproszenia, winietki, zawieszki. Wystarczyło tylko trochę chęci, papier, drukarka i nożyczki (które w sumie zastąpiłam małą gilotyną do cięcia papieru – dzięki temu wszystko było równo przycięte). O Do Ii Yourself pisałam już w kilku postach wcześniej:
ŚPIEWNIK WESELNYKLIK  
MENU WESELNE  – KLIK 
ETYKIETY NA CIASTO WESELNEKLIK

Dziś proponuję Wam samodzielne wykonanie Save the Date – czym jest Save the Date pisałam w tym poście –KLIK
Jeżeli chcecie wręczyć gościom Save the Date (osobiście, wysłać pocztą, a może jako wiadomość mailową lub opublikować na fb) uruchomcie swoją wyobraźnię, wykorzystajcie dowolny program graficzny (polecam GIMP lub PS) i stworzyć samej taką „wizytówkę”.
Potem wystarczy projekt wydrukować, wyciąć, włożyć w kopertę i gotowe. Jeżeli z grafiki jesteście kompletnie zielone, podpytajcie Wasze przyjaciółki, może one Wam pomogą, śmiało możecie pisać również do mnie 😉 

Mój projekt wyszedł tak:Możesz również polubić

2 komentarze

  1. Anonimowy

    bardzo ładnie ci to wyszło! Świetny projekt!

  2. Monih

    Bardzo mocno podobają mi się wszystkie tego typu pomysły na zaproszenia. Genialnie też wyglądają jak są na nich kokardki i wstążki bo dodają jeszcze delikatności. Sama próbowałam robić z połączeniami różnych warstw papieru czyli coś takiego http://www.open-youweb.com/jak-zrobic-zaproszenia-na-slub/ choć nie jest to za łatwe i mi nie wychodziło za pięknie. A może ktoś umie powiedzieć jak zrobić efekt postarzania kartki, tak jak by wyglądał na pergamin?

Dodaj komentarz