TOP 5 oryginalnych prezentów dla rodziców

Podziękowania dla rodziców to prawie zawsze stały element zabawy weselnej. Sama również popieram tę ideę, gdyż uważam, że nikomu innemu tak jak rodzicom należą się słowa wdzięczności.  To rodzice byli Waszymi nauczycielami od samego początku, uczyli, pokazywali świat, tłumaczyli, dawali przykład swoim zachowaniem.
Podziękować możecie na różne sposoby – albo w trakcie przyjęcia lub niedługo potem, wybierając bardziej „intymną formę okazania uczuć”. Bez względu na to, Wasi rodzice na pewno poczują się docenieni i szczęśliwi. Nie zapominajcie też przy tej okazji wręczyć im drobnych prezentów, które będą wspaniałą pamiątką uświetniającą to wydarzenie.
Poniżej lista TOP 5 takich prezentów, które wcale nie zrujnują Waszego budżetu, a sprawią, że obdarowani naprawdę będą wzruszeni:
 
1. FOTOKSIĄŻKA PRINTU
U mnie na 1 miejscu! Uważam, że jest to najlepszy prezent. Dlaczego? Po pierwsze jest trwały, przetrzyma długie, długie lata. Dodatkowo chyba żaden inny prezent nie dostarczy tyle wzruszeń co skomponowana przez Was fotoksiążka. PRINTU oferuje gotowe szablony – Wy umieszczacie w książce zdjęcia, teksty są już wpisane lub możecie dodać je sami. Na stronie printu.pl możecie już teraz zobaczyć oferowane wzory. Taka fotoksiążka może zawierać Wasze wspólne zdjęcia i możecie ją wręczyć rodzicom w dniu ślubu. Innym rozwiązaniem jest przygotowanie fotoksiążki już po uroczystości i umieszczenie w niej tylko zdjęć z tego najpiękniejszego dnia. Praca włożona w przygotowanie takiego prezentu da Wam na pewno dużą satysfakcję, a rodzice będą zachwyceni.
 

 

 

 

 
 
2. WINO W OZDOBNEJ SKRZYNCE Z GRAWEREM 
Polecam przede wszystkim dla koneserów wina. Starannie dobraną butelkę dobrego, gatunkowego wina umieśćcie w ozdobnej szkatule z wygrawerowanymi podziękowaniami i życzeniami. Skrzynka to dodatkowy niepowtarzalny upominek, który z pewnością ucieszy obdarowanych.
3. KSIĄŻKA  z dedykacją
Wasi rodzice są molami książkowymi? Lubią konkretne gatunki literackie? Jeżeli jesteście pewni, że dana pozycja na pewno ich ucieszy i z przyjemnością dołożą kolejną książkę do swojej biblioteczki nie wahajcie się dłużej! Starannie wybierzcie tytuł, wpiszcie tam swoją dedykację i zapakujcie w ozdobne opakowanie. Gwarantuję, że często będą sięgać po książkę i czytać Wasze słowa dla nich.
 
4. OBRAZ
Macie wspólną fotografię z rodzicami? Są osoby, które zajmują się malowaniem obrazu z przekazanego zdjęcia. Możecie również zdecydować się na obraz – karykaturę. Taki prezent dostarczy dodatkowej dawki humoru.
 
5. PLAKAT z życzeniami
Ostatnio bardzo modne stały się grafiki. Plakaty z różnymi sentencjami oprawiane są w ramki i wieszane na ścianie. Nic nie stoi na przeszkodzie aby zaprojektować taką grafikę, wpisać słowa podziękowań i wręczyć rodzicom. Nie musi to być mega duży plakat. Ważne, żeby był starannie zrobiony, a wpisany tekst sensowny i wyrażający Wasze prawdziwe uczucia.

Możesz również polubić

2 komentarze

  1. igor3f

    Bardzo ciekawe pomysły na oryginalne prezenty!

  2. Ewela

    Album ze zdjęciami to moim zdaniem najlepszy prezent ślubny dla rodziców:)

Dodaj komentarz