Zorganizuj swój piękny ślub z MiracoloChcesz aby Twój ślub był wyjątkowy? Aby wszystko co zostało zaplanowane odbyło się bez żadnych kolizji i nieporozumień? Wymarzony ślub, niczym ten z bajki o księżniczce, to nie lada wyzwanie. Jeżeli właśnie przygotowujesz się do tego niepowtarzalnego wydarzenia, a sen z powiek spędza Ci już samo myślenie o tym, jak ogarnąć wszystkie załatwienia, w dodatku brak czasu uniemożliwia Ci szukanie tego, co najlepsze mamy dla Was propozycję.
Z fachową pomocą może Wam przyjść profesjonalna firma Miracolo. 

Dzięki Miracolo Wasz ślub będzie wymarzoną uroczystością, skrojoną na miarę Waszych możliwości finansowych i Waszego gustu. I wcale nie musisz wstydzić się tego, że korzystasz z usług takiej firmy. Nie we wszystkim musisz być perfekcjonistką, a powierzenie organizacji własnego ślubu profesjonalistom to najlepsza decyzja jaką możesz podjąć przy braku czasu (co w dzisiejszych czasach jest zrozumiałe) i nadmiernym stresie.
Miracolo pomoże Wam w zorganizowaniu Waszego jedynego, cudownego dnia tak, abyście wspominali go jako najpiękniejszą chwilę w Waszym wspólnym życiu. Dzięki takiej pomocy z łatwością przejdziecie przez gąszcz przygotowań, firma dopełni za Was wszelkich formalności, dopilnuje, aby wszystko dopięte było na ostatni guzik tak, byście mogli cieszyć się z nadejścia Tego dnia bez zbędnego stresu i nerwów. 
Siedziba Miracolo jest w Krakowie, ale mamy dla Was dobrą informację – firma działa na terenie całej Polski. Zajmuje się organizacją ślubów i wesel – zarówno kompleksowo jak i częściowo (sam ślub lub wesele), ciekawostką jest również oferta ślubnego „SOS” czyli kiedy Parze w ostatniej chwili czegoś brakuje – Miracolo jest w pogotowiu.
Firmę prowadzi Marysia. Kreatywna, pozornie roztrzepana faktycznie wyjątkowo zorganizowana osoba. Potrafi z każdym znaleźć wspólny język, zawsze wysłucha, pomoże. Marysia zawsze twierdzi, że „rzeczy niemożliwe są dla niej wyzwaniem, które zawsze podejmuje i nigdy nie poddaje się w dążeniu do celu”. Jest wytrwała i ma świetne wyczucie, co w organizacji ślubu i wesela jest szczególnie ważne. 
Miałam przyjemność współpracować z Miracolo, zapewniam Was, że firma dba o szczegóły – nie pozwala na żadne niedociągnięcia czy spóźnienia, w dniu ślubu jest z Młodą Parą cały czas i pilnuje aby wszystko zadziałało. Jakość usług firmy jest na najwyższym poziomie, Miracolo ciągle dba aby ten poziom utrzymywać i współpracuje wyłącznie z rzetelnymi firmami, które tak jak oni stawiają na wysoki profesjonalizm.
Na koniec parę słów od Marysi: Korzystając z naszych usług Wy, jako Państwo Młodzi zyskujecie doświadczenie, znajomość rynku, wiedzę oraz sieć kontaktów do najlepszych i przede wszystkim PEWNYCH firm. Zawsze dajemy Wam możliwość wyboru firmy z jaką chcielibyście współpracować. Nigdy nie podejmujemy decyzji za Was. Profesjonalna firma, jaką jesteśmy, zawsze działa wedle wskazówek Młodej Pary i pomaga wybrać najlepsze rozwiązanie.  Ponieważ to Wasz wyjątkowy dzień, chcemy aby wizja Pary Młodej została zrealizowana w 100% i staramy się Wam w tym pomóc. Nasi konsultanci często są w stanie wynegocjować dla Par zniżki, co po podliczeniu kosztów wraz z wynagrodzeniem dla konsultanta wychodzi tak jakbyście sami wszystko przygotowywali, a czasem te koszty nawet są mniejsze =  lepiej nie naruszając zaplanowanego budżetu pozwolić sobie na pomoc w razie potrzeby 🙂

Możesz również polubić

3 komentarze

  1. Tomasin

    Przepiękna misja firmy 🙂

  2. Anonimowy

    Także polecam tą firmę. Pomagali nam przy organizacji ślubu i koordynowali dzień ślubu. 100% profesjonalizmu!

  3. Anonimowy

    Współpracowaliśmy z nimi przy naszym ślubie 🙂 Wyszło BOSKO! Każdemu polecamy

Dodaj komentarz