Ślubne szaleństwo

Każda kobieta marzy o tym, by jej ślub był wyjątkowy, niezapomniany i perfekcyjny. Planując wesele zakłada, że ze wszystkim świetnie da sobie radę sama i wszystkiego dopilnuje osobiście. Jednak rzeczywistość szybko weryfikuje te plany. Bardzo często tuż przed weselem okazuje się, że jeszcze tak wiele spraw jest do zrobienia, a tak mało czasu zostało.
W dodatku na ślub już zaczęła zjeżdżać się rodzina, a my cały czas musimy coś jeszcze załatwiać. Nie mówiąc już o tym, że często nie ma okazji na spędzenie ostatnich, romantycznych chwil narzeczeństwa z przyszłym mężem. W tym momencie przyszła Panna Młoda uświadamia sobie, że niepotrzebnie tyle zadań wzięła na swoją głowę. Bo przecież mogła przed samym ślubem odpoczywać, relaksować się i tylko czekać na ten wyjątkowy dzień.

Z tych i wielu innych powodów warto zaufać specjalistom – profesjonalnym firmom, które większość spraw załatwią za nas, zabierając od nas część obowiązków.
O kamerzyście, firmie fotograficznej czy też cateringowej każdy pamięta i są to elementy, których szukamy odpowiednio wcześnie. Troszkę inaczej jest w przypadku firm florystycznych i dekoratorskich. Nie zawsze, lecz bardzo często Pary Młode „spychają” to na ostatnią chwilę lub też nie przywiązują do tego większej uwagi. Większość z nich zapomina, ze jest to istotny element tego szczególnego dnia. Oprawa florystyczna, elementy dekoratorskie, kaskady materiału czy biały dywan podkreślają charakter całego wydarzenia. Para Młoda, dla której ten dzień jest pełen emocji, być może uzna wszystkie te elementy za nieistotne, ale po latach przeglądając zdjęcia ze ślubu właśnie te „nieistotne elementy” będzie widziała w pierwszej kolejności. Dlatego ich wybór jest taki ważny.
Aby nie mnożyć sobie dodatkowych obowiązków warto skorzystać z firm, które odpowiednio zadbają o stylistykę naszej uroczystości. Wskazane jest przed rozpoczęciem poszukiwań odpowiedniej firmy poprzeglądać strony internetowe, blogi, czasopisma. Pozwoli Nam to zaczerpnąć inspiracji i rozpoznać jakie są Nasze oczekiwania, jak widzimy swoje przyjęcie, ślub, swoją stylizację. Warto najciekawsze zdjęcia czy pomysły zapisywać, aby późnej pokazać co nas interesuje.
Obecny rok 2014 jest obfity w wiele nowości w trendach ślubnych. Bardzo popularny stał się styl rustykalny, vintage. Kolorystyka z mocnym akcentem (indigo, cytryna, fuksja) przeplata się z pastelami. Popularność zyskały również zwisające pompony: tiulowe, papierowe czy te z bibuły. Ponadto do łask wracają balony – nie te gumowe, owalne tylko w kształcie kuli, napełnione helem. Natomiast nowy trend, który powoli wkracza do bukietów ślubnych to sukulenty.
Świeża, prężnie rozwijająca się firma spod Krakowa na bieżąco śledzi trendy we florystyce i dekoracjach ślubno – weselnych. Jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jej założycielkami są trzy dziewczyny. Każda z nich posiada inne zdolności i predyspozycje, każda ma inne pomysły i nieskończone pokłady energii. Chcąc robić to co kochają najbardziej, połączyły swoje siły i utworzyły wspólny mianownik- MORELOVE.
To, co je cechuje to kreatywność, pasja, a także indywidualne podejście do każdego klienta. Jak same właścicielki twierdzą: „Grono par przed spotkaniem z Nami ma już wybraną stylistykę i całą oprawę dekoratorską swojego wesela, wtedy tylko podpowiadamy i realizujemy przedstawioną Nam koncepcję. Jednak są też tacy, którzy całkowicie zdają się na nasze pomysły i doświadczenie. To jest już większe wyzwanie, ale bardzo to lubimy. Możemy wykazać się ogromną kreatywnością, ale też trzeba trafić w gust Pary Młodej i sprawić by ich dzień był tym najpiękniejszym.”

Unikają schematów i powtarzalności. Chcą by każda dekoracja była inna i oddawała charakter oraz styl Pary Młodej. Lubią tworzyć również dekoracje z motywem przewodnim charakterystycznym dla Nowożeńców. Krótko mówiąc – chcą wnieść w środowisko ślubno – weselne coś nowego.


Przykładowe realizacje do obejrzenia tutaj – KLIK, zapraszam Was serdecznie 🙂

Możesz również polubić

Dodaj komentarz