W podziękowaniu Kochanym Rodzicom….


Podziękowania dla rodziców to piękny zwyczaj w czasie uroczystości ślubnej. Para Młoda często szuka prezentu eleganckiego, który będzie piękną pamiątką na długie lata.

Z przyjemnością mogę polecić Wam na prezent dla rodziców produkty firmy Xerografia. W ofercie firmy znajdują się m.in. skrzynki na wino lub inne trunki, statuetki, puchary, dyplomy, grawerowane karafki (są śliczne), medale i inne. Można również wygrawerować dowolne zdjęcie. Wybór jest naprawdę duży.

Dla mnie idealnym, a przede wszystkim trwałym prezentem dla rodziców są skrzynki na wino. Sami decydujemy jaki tekst może znaleźć się na takiej skrzynce. Są wykonane bardzo starannie i jakościowo. Do takiej skrzynki można wsadzić nie tylko alkohol, firma Xerografia oferuje również skrzynki z Kuflem Piwosza 🙂

Pamiątki firmy Xerografia to doskonały wybór, obdarowani takim prezentem rodzice, świadkowie czy inni goście na pewno będą pod wrażeniem.

Zachęcam do odwiedzenia strony www firmy Xerografia (sklep internetowy) lub na allegro – tam również możecie zobaczyć ofertę firmy.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz