Podziel się szczęściem!

Spróbowali tego przed ślubem
– Nawet moja siostra, która mnie bardzo dobrze zna, była w szoku: „Ale… Ale jak to?!” – wspomina Agata. Z kolei jej mama nie mogła uwierzyć: „Co?! Będziemy mieli dziecko?!”
Agata i Tomasz są ze sobą od kilku miesięcy. Poznali się przez przypadek – samochód Agaty miał uszkodzony tłumik, a Tomasz pracował w najbliższym warsztacie. Dziś planują swój ślub i ku zaskoczeniu wszystkich gości, już informują: Kochani, będziemy mieli dziecko!
Przed ślubem? Czemu nie! Ta para to niezwykły przypadek. Ślub biorą we wrześniu, ale już teraz pomyśleli o tym, że ich szczęście może pomóc innym. Zaangażowali się w Kochani, będziemy mieli dziecko – projekt ślubny, którego ideą jest pomoc dzieciom z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.
– Co nas przekonało? Wiemy, że w przypadku AKADEMII PRZYSZŁOŚCI pomoc idzie na dzieci, które tego naprawdę potrzebują – mówi Gabrysia, kolejna Panna Młoda, która zaangażowała się w projekt. – To dzieci, które mimo młodego wieku mają za sobą trudne historie. Dzięki AKADEMII i dzięki naszej pomocy mogą zacząć wygrywać – najpierw w szkole, a potem w życiu.
Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie WIOSNA. Prezes stowarzyszenia, ksiądz Jacek Stryczek (pomysłodawca SZLACHETNEJ PACZKI) podkreśla, że warto jest zadbać o owoce miłości:
– Z niektórymi parami jest tak, że gdy są razem, to wokół robi się jakaś napięta i niezręczna atmosfera. Natomiast jeśli ludziom jest ze sobą dobrze, to wtedy wszystkim wokół robi się lepiej. Ja, myśląc w ten sposób o miłości, stworzyłem projekt Kochani, będziemy mieli dziecko. Pary młode mogą w dniu swojego ślubu podzielić się szczęściem z dziećmi, które miały trudny start w życiu. A konkretnie z podopiecznymi AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Dajemy taką możliwość – kochacie się, chcecie, aby Wasza miłość miała owoce, wesprzyjcie dziecko, które dzięki Waszej miłości może zmienić bieg swojego życia.
Chcesz, aby Wasz ślub był naprawdę wyjątkowy? Zgłoś się poprzez formularz na stronie:http://www.bedziemymielidziecko.pl


Możesz również polubić

Jeden komentarz

  1. Niepoprawna Panna Młoda

    Popieram całym sercem 🙂

Dodaj komentarz