Naklejki ślubne – uroczy akcent, który zachwyci Twoich gości!

~ Artykuł partnera

Organizując swoje wielkie wydarzenia, jakimi są ślub i wesele, warto zadbać o każdy najmniejszy detal, który może wpłynąć na ogólny odbiór uroczystości przez Waszych gości oraz poprawić oprawę wizualną uroczystości.

Wystrój sali weselnej, dobór muzyki, skomponowanie menu oraz odpowiednie usadzenie gości to oczywiście kwestie kluczowe, które plasują się na szczycie listy spraw do załatwienia i które powinny zostać starannie przemyślane tak, aby goście byli zadowoleni, a wesele zostało dobrze zapamiętane. Warto jednak wiedzieć, że na całkowitą scenerię wesela składają się także inne, z pozoru mniej ważne elementy, do których można zaliczyć:

  • winietki na stół weselny,
  • kartę dań,
  • księgę gości,
  • tablicę powitalną,
  • upominki dla zaproszonych osób,
  • a także naklejki ślubne.

W tym wpisie wyjaśnimy Wam, czym właściwie są naklejki ślubne, do czego można je wykorzystać i dlaczego warto, aby pojawiły się na Waszym weselu.  

Naklejki ślubne – czym są i jak je wykorzystać? 

Naklejki ślubne to, jak sama nazwa wskazuje, naklejki z personalizowanym motywem ślubnym, który projektujesz według własnego pomysłu. Naklejki ślubne mogą stanowić niebanalny element dekoracyjny sali i są doskonałą alternatywą dla zawieszek weselnych. Można je wykorzystać na wiele różnych sposobów. Świetnie prezentują się na butelce z alkoholem ustawionym na stole lub naklejone na zapakowany w folię upominek dla gości. Naklejki na podziękowania dla gości podkreślą Waszą wdzięczność za uczestnictwo w uroczystości, zaciekawią oraz wywołają uśmiech na twarzach zaproszonych osób. Naklejkami możesz również ozdabiać:

  • wazony i doniczki z kwiatami,
  • pudełko na koperty,
  • świece, świeczniki i inne elementy wystroju sali.

To ciekawy pomysł na dodatkową dekorację, która może wywołać pozytywne emocje wśród Waszych gości.  

Naklejki ślubne – pomysły  

Ustaliliśmy już, że naklejki ślubne mogą nieco podkręcić atmosferę wesela, ale co właściwie powinno się na nich znaleźć? Pomysłów jest mnóstwo, a granicę stanowi jedynie Wasza kreatywność i wyobraźnia. Można zdecydować się na proste i minimalistyczne naklejki z Waszymi imionami i datą ślubu. Inną propozycją jest umieszczenie na naklejkach Waszego wspólnego zdjęcia. Możecie także wymyślić jakiś motyw, czy grafikę, która symbolizuje Wasz związek, wybrać wiersz, cytat lub sentencję nawiązującą do miłości lub po prostu jednym zdaniem podziękować swoim gościom za przybycie na uroczystość.  

Dobrze, jeśli naklejki ślubne pasują do pozostałych elementów papeterii, czyli winietek, menu, numerów na stół, planu stołów weselnych oraz tablicy powitalnej. Aby oprawa weselna wywołała odpowiednie wrażenia, warto zadbać o to, aby wszystkie te detale stanowiły ze sobą spójną i harmoniczną całość 

Jesteśmy tu po to, aby ułatwić Wam zadanie, dlatego w ofercie sklepu internetowego Empik Foto znajdziecie kilka specjalnych kolekcji materiałów ślubnych, w tym również naklejek, które mogą Was zainspirować do zrealizowania swojego idealnego, wymarzonego projektu. Natchnieniem do stworzenia naszych oryginalnych kolekcji były aktualne i najmodniejsze trendy ślubne, którymi najczęściej inspirują się współczesne pary. Zapoznaj się z naszym asortymentem naklejek ślubnych oraz innych materiałów na wesele z kolekcji eleganckiej, glamour, boho, minimalistycznej lub botanicznej i zdecyduj, która z nich najlepiej pasuje do Twojej osobowości i stylu ślubu.  

Możesz również polubić

Dodaj komentarz