Najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych – TrendBook 2015!

Planujecie swój Wielki Dzień właśnie na 2015 rok? Zatem trafiliście idealnie! Sklep internetowy SlubneZakupy.pl właśnie wypuścił nową publikację: TrendBook 2015, w którym znajdziecie 15 gorących trendów w dekoracjach i atrakcjach weselnych na 2015 rok! Zapraszamy w fascynującą podróż po trendach, inspiracjach i nowinkach ślubnych!
Jakie motywy ślubne i trendy w dekoracjach weselnych będą modne w  tym roku? Z TrendBooka dowiemy się m.in. jak urządzić wesele w stylu Vintage, Natural Beauty i Modern Glam. Totalnym hitem weselnym będą w tym roku z pewnością dwie atrakcje: fotobudka i candy bar. Na modnym ślubie w 2015 roku nie może również zabraknąć takich motywów, jak papierowe dekoracje, słodkie podziękowania dla gości czy księgi gości w formie plakatów. Chcecie znać więcej szczegółów? Zapraszamy do lektury: TrendBook 2015 – najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych!

 

Wszystkie przedstawione w publikacji produkty dekoracyjne na ślub i wesele znajdziecie w sklepie internetowym SlubneZakupy.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

Możesz również polubić

Dodaj komentarz