Airport Open Bridal Day – wszystko, czego chcieliście się dowiedzieć o ślubie i weselu…

 

11 stycznia, w niedzielę, w Airport Hotel Okęcie odbyła się pierwsza edycja imprezy Airport Open Bridal Day – wyjątkowego wydarzenia poświęconego przygotowaniom do ślubu i wesela.
W przestronnych wnętrzach hotelu ponad 300 Par Młodych miało możliwość zapoznać się z ofertą wybranych firm z branży ślubnej i porozmawiać z ich przedstawicielami w kameralnej atmosferze. Największą niedzielną atrakcją były jednak pokazy sukien ślubnych znanych na całym świecie marek. Kreacje z kolekcji Demetrios Platinium goście AOBD zobaczyli jako pierwsi w Europie.
Głównym organizatorem imprezy był Airport Hotel Okęcie. W przygotowaniach do imprezy ekipę hotelu wspierała firma Artcom, która zadbała nie tylko o scenę, wybieg i dekoracje sali, w której odbywał się pokaz, ale również zaprezentowała efektowne możliwości aranżacji stołów weselnych. Suknie ślubne marek Demetrios, Cosmabella i OreaSposa, dostępne w sieci salonów Lisa Ferrera, można było nie tylko obejrzeć na wybiegu, ale również zaraz po pokazach przymierzyć i kupić z dużym rabatem. Obok oszałamiających kreacji modelki zaprezentowały również oryginalną biżuterię Pillow Design oraz efektowne dodatki do włosów marki Novia Blanca. O piękne fryzury i makijaż modelek zadbały wizażystki z Platinium Visage. Nad przebiegiem rozmów z ekspertami czuwały Paulina i Kasia,  blogerki z Lovemydress.pl, które również wyreżyserowały  pokazy sukien ślubnych.
Pary Młode przybyłe na AOBD miały możliwość wysłuchania dyskusji z wedding plannerkami z Art of Wedding, coachami ślubnymi Alicją Kulawik i Kamilą Jeżowską- Hulas, obejrzenia muzycznego show w wykonaniu skrzypaczki Agnieszki Flis, wysłuchania porad dotyczących pielęgnacji urody przedstawicielki marki Mary Kay oraz prezentacji dotyczącej makijażu ślubnego w wykonaniu Pauliny Soboty z Platinium Visage. W trakcie imprezy weselne menu serwował Charles’a Daigneault’a, finalisty programu „MasterChef Polska”, można było także spróbować znakomitych słodkości z Czekolada Cafe. Na koniec dyplomowana instruktorka Joanna Serafin poprowadziła dla Par Młodych warsztaty nauki pierwszego tańca.
Dzięki temu, że impreza została zorganizowana w przestronnych wnętrzach Airport Hotel Okęcie, mimo iż odwiedziło ją kilkaset osób, nie straciła swojego kameralnego charakteru. Pary Młode mogły w spokoju porozmawiać z przedstawicielami firm i skorzystać z przygotowanych na ten dzień ofert specjalnych.

 

Organizatorzy pierwszej edycji AOBD zapowiedzieli, że impreza ma się odbywać cyklicznie. Tymczasem już w najbliższą niedzielę, w Best Western Plus Q Hotel, odbędzie się wrocławska edycja Open Bridal Day. Zapraszamy w godzinach 11-16. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Copyright: Przemysław Blechman dla Artcom

Możesz również polubić

Jeden komentarz

  1. Paulina / Lovemydress.pl

    Dziękujemy pięknie za wsparcie. Zapraszamy już w tą niedzielę o Wrocławia.

Dodaj komentarz