Inspiruj się! Moda męska

Wybór garnituru ślubnego jest kolejnym przystankiem na drodze ślubnych przygotowań. Poszukiwania i zakup sukni ślubnej spędzają sen z powiek prawie każdej przyszłej Pannie Młodej, ale zaryzykowałabym stwierdzenie, że podobnie jest z wyborem ślubnego garnituru dla naszego narzeczonego. Dylemat jaki wybrać garnitur to naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Obecnie ślubna moda męska proponuje naprawdę szeroki asortyment. Warto poszperać w sieci i poczytać co komu pasuje (chodzi o to, aby garnitur był idealnie dobrany do sylwetki Pana Młodego, jego karnacji czy koloru włosów, a także aby współgrał z sukienką Panny Młodej).
Typowe garnitury ślubne występują w kolorach: czarnym, brązowym, granatowym, szarym. Jasne garnitury są przeznaczone na śluby w sezonie letnim, na świeżym powietrzu.

via on pinterest

Możesz również polubić

6 komentarzy

 1. Niepoprawna Panna Młoda

  Przepiękne zdjęcia. Każde kolejne piękniejsze od poprzedniego 🙂
  I jak widać: czerń to zło 😉

 2. Unknown

  ostatni garnitur najlepszy, reszta niezbyt mi się podoba;) ale co kto woli:)

 3. Justyna z Olemole

  Najbardziej podoba mi się zdjęcie nr. 6. Granatowy garnitur, różowa różyczka i taki sam krawat, super:)

 4. Krawat czy muszka?

  Czy istnieje właściwe i jednoznaczne rozstrzygnięcie dylematu krawatvczy muszką do koszuli u Pana Młodego? Pewnie nie, ale ciekaw jestem ktróry wybór przeważa. W Anglii nie ma szans, aby facet do ślubu założył krawat. Zawsze prawdziwa muszka typu self tie.

 5. Unknown

  my nie mamy jeszcze ani garnituru ani sukni.. sama nie wiem cemu zwlekamy ale wiem że sezon już w sklepach w pęłni

 6. garnitur slubny

  2 najlepszy

Dodaj komentarz