Dziękuję Mamo, dziękuję Tato…podziękowania dla rodziców


Chyba nie ma wesela, na którym zabrakłoby podziękowań dla rodziców. Gdy tylko pomyślimy o tych podziękowaniach, od razu słyszymy piosenkę Cudownych rodziców mam… I choć niektórzy nie mogą już jej słuchać (chyba 99% Par wykorzystuje właśnie ją) ja i tak ją polecam. Myślę  że każdy rodzic marzy, aby usłyszeć te piękne słowa… Oczywiście wybór należy do nas, choć piosenek, które możemy wybrać na podziękowania nie jest dużo. A jak przygotować się na tą część wesela?


Otóż nie zostawiajmy wszystkiego na ostatnią chwilę. Wcześniej ustalmy z orkiestrą jak mają wyglądać podziękowania, jaką piosenkę zamawiamy i o której godzinie podziękować rodzicom. Ustalmy też czy życzenia składamy przez mikrofon, tak, aby słyszeli je wszyscy goście, czy robimy to dyskretnie i składamy tylko rodzicom. Dużo wcześniej zaplanujmy drobne pamiątki dla rodziców (bukiet kwiatów dla mam obowiązkowo).


Upominki dla rodziców: (duża oferta na allegro)
 • grawerowane wazony
 • kosz słodyczy
 • grawerowana skrzynka z winem
 • album ze zdjęciami

Photo via Etsy store White Ruffle

Możesz również polubić

4 komentarze

 1. Anonimowy

  Zła wiadomość. Ta piosnka wywołuje ironiczne uśmiechy. I zdecydowana większość rodziców nie chce jej usłyszeć. No, ale co mają robić, kiedy dzieci obdarują ich tym wątpliwym muzycznym prezentem? Pląsają w kółeczku…

 2. Anonimowy

  Ja również nie chcę tej piosenki, szukam jakiejś innej na podziękowania. A w planach mam zakup wazonów grawerowanych 😉

 3. Anonimowy

  grawerowane wazony ani to ładne ani praktyczne dla mnie tandetne wręcz

 4. Anonimowy

  Bardzo ciekawym prezentem są również kryształowe statuetki w wypisana dedykacją czyli. np coś takiego: https://www.krysztaly3d.pl/prezenty/podziekowania_dla_rodzicow/cena-100-150 Ustawione gdzieś na meblach będą rodzicom przypominać ten wyjątkowy dzień:)

  podziękowania na weselu

Dodaj komentarz