Czym do ślubu? Autem! Ale jakim?


Odwiedzając targi ślubne na pewno zauważymy piękne, wypolerowane i lśniące limuzyny, auta retro oraz stare samochody rodem z PRL-u. Przy nich szoferzy, którzy zachęcają do obejrzenia samochodu z zewnątrz jak i od środka.


Wybór samochodu do ślubu również powinien być przemyślany. Należy wziąć pod uwagę, czy chcemy jechać tylko my sami z szoferem, czy może wziąć jeszcze druhny i drużbów albo małe dzieciaczki.
Cena za wynajem samochodu do ślubu waha się w granicach 500 – 1500zł. Zazwyczaj jest zależna od ilości godzin wynajęcia.
Przed pójściem na targi ślubne zorientujmy się jakie są ceny za wynajem konkretnych samochodów, na targach może wydawać nam się, że cena jest okazyjna, wynajmujący skuszą nas rabatem ,który obowiązuje tylko „tu i teraz” , a potem może okazać się, że i tak przepłaciliśmy. Najlepszym źródłem jest internet, zazwyczaj wszystkie firmy wynajmujące auta do ślubu mają swoje strony www.

Auto do ślubu może stać się ślubną atrakcją – jeśli wybierzemy pojazd inny niż nowoczesna limuzyna orszak weselny będzie wyglądał nietuzinkowo, goście będą mogli pooglądać zabytkowe auto, a wujkowie będą mieli okazję do rozmów nt. starych samochodów „z duszą”.


Możesz również polubić

2 komentarze

  1. Kim.Ka

    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24648109

  2. http://biala-limuzyna.pl/

    http://biala-limuzyna.pl/

Dodaj komentarz