Arkadiusz Kubiak FOTOGRAFIA

  
„Pewnego dnia coś zrobisz, coś zobaczysz albo wpadniesz na pomysł, który pozornie pojawi się znikąd. I poczujesz, że coś w tobie drgnęło, jakieś ciepło w piersi. Kiedy tak się stanie, nie wolno ci tego zignorować. Otwórz umysł i podążaj za tym pomysłem. Podtrzymuj płomień. A wtedy na pewno znajdziesz swój ogień.” 
Beth Hoffman – Lato w Savannah
 Chciałabym Was dzisiaj zaprosić do obejrzenia zdjęć Arkadiusza Kubiaka  – zdolnego i kreatywnego fotografa, dla którego pasja stała się sposobem na życie.
Arek:  „Fotografia to coś co kocham, coś co daje mi wiele przyjemności i siły do dalszego rozwoju. Dokładnie pamiętam ten dzień – będąc w Irlandii zakupiłem swój pierwszy cyfrowy aparat ot tak, bez większego przekonania i celu. Dwa lata później rzuciłem wszystko – wróciłem i jestem… dla zdjęć. Mieszkam w Bydgoszczy ale fotografuję wszędzie : Toruń, Gdańsk, Poznań, Warszawa… Fotografia o ludziach, dla ludzi…”
Sami zobaczcie przykładowe prace Arka – zdjęcia pełne emocji, koloru i światła – idealnie pokazują ulotne chwile. Tak trudno uchwycić wzruszenie, piękne uczucia i gesty,  które towarzyszą wszystkim w dniu ślubu – Arkowi jednak się to udaje! Jego prace zachwycają, są delikatne, magiczne, wyjątkowe…  Moim zdaniem Arek jest jednym z tych fotografów, którzy patrzą sercem – widzi to, co niewidzialne, niezauważalne dla innych i uwiecznia na swoich fotografiach…
Zachęcam do odwiedzenia strony Arkadiusza www.fotoskarb.pl – znajdziecie tam jeszcze więcej fascynujących zdjęć, które tworzą prawdziwe historie o miłości…

Możesz również polubić

Jeden komentarz

  1. Ania.

    zdjęcia są przepiękne 🙂

Dodaj komentarz