Zaskocz swoich gości odlotowymi przypinkami!

Często zastanawiamy się nad formą prezentu dla gości w ramach podziękowania za przybycie. Najważniejsze, aby był on symboliczny,  niedrogi, a przede wszystkim trwały. Mam dziś dla Was świetne rozwiązanie – przypinki które Wam proponuję spełniają nie tylko tę rolę. Dodatkowo będą innowacyjnym gadżetem ślubnym, który zaskoczy gości i dostarczy dobrego humoru. Idealnym pomysłem będzie wręczanie przypinek gościom na sali weselnej przez druhny i dróżbów.
Przypinki oferowane przez firmę SKOMA-GRAF są wykonane starannie i estetycznie.  Możecie sami wybrać wielkość przypinki – do wyboru 25mm, 37mm i 56mm. Dodatkowo na oferowanych wzorach (a jest ich naprawdę mnóstwo) możecie umieścić dowolny tekst, choć zazwyczaj w przypadku takich przypinek są to imiona Młodej Pary i oczywiście data ślubu… Jeżeli chcecie, aby na takiej przypince znalazło się Wasze zdjęcie – wystarczy je przesłać wraz z zamówieniem 🙂
Takie przypinki to wspaniała pamiątka dla Was jak i waszych gości.
Przypinki możecie kupić na allegro lub w sklepie internetowym SKOMA-GRAF. sposób zamawiania jest bardzo łatwy, zanim dostaniecie gotową przypinkę otrzymacie wcześniej jej projekt do akceptacji. 


Dodaj komentarz