Zaplanuj swój ślub z organizerem ślubnym MyMission

 

Przygotowania ślubne to nie bułka z masłem. Pochłaniają one dożo czasu, energii, a co najważniejsze przysparzają mnóstwo stresu. Przyszli narzeczeni zadają sobie pytania: czy na pewno zdążymy?, czy nasz budżet ślubny nie zostanie przekroczony? czy o czymś nie zapomnieliśmy? 

Te oraz inne pytania nurtują niejedną Parę Młodą. Dlatego z doświadczenia wiem, że wszystkie nasze plany, ustalenia należy notować na papierze. I tutaj pomocny okaże się nam organizer ślubny MyMission. Znajdziecie w nim nie tylko miejsce na swoje notatki, przemyślenia, kontakty, kosztorysy, podpowiedzi co i kiedy zrobić, ale także ciekawe rady i cenne wskazówki dotyczące organizacji ślubu. Zatem wszystko co związane z przygotowaniami możecie mieć w jednym miejscu! 

Dodatkowo organizer jest lekki i poręczny – zmieści się na pewno w torebce każdej dziewczyny, dlatego może towarzyszyć Wam podczas ślubnych zakupów. Szata graficzna jest przejrzysta, utrzymana w modnym kolorze fioletu dlatego z pewnością przypadnie Wam do gustu. Organizer możecie kupić na stronie MyMission, na którą Was zapraszam 😉

 

 

 

 

 

Jeden komentarz

  1. Ona

    /ps. zapraszam do udziału w konkursie:
    http://mish-mash-mission.blogspot.com/2012/10/konkurs-ksiazkowy-wygraj-tatuaz-z.html

Dodaj komentarz