Zamiast orkiestry DJ – Wodzirej:)


Orkiestra musi być! Najważniejsza na weselu jest dobra orkiestra! Żeby goście się wyśmienicie bawili musicie pamiętać, że od orkiestry bardzo dużo zależy!

Takie przeświadczenie jeszcze króluje wśród wielu Młodych Par. Orkiestra to już wg niektórych tradycja weselna.

Ja też tak myślałam, dopóki nie znalazłam się na przyjęciu weselnym, gdzie o oprawę muzyczną zadbał profesjonalny DJ. Cóż to była za wspaniała zabawa – przy  utworach w oryginalnym wykonaniu każdy bawił się znakomicie. Repertuar był tak bogaty, że każdy gość był usatysfakcjonowany, nikt nie spotkał się ze stwierdzeniem „tego nie gramy”.
Przewagą Dj-a jest przede wszystkim:
  • odtwarzanie utworów w oryginale, orkiestra często aranżuje utwory na swój sposób i     nie zawsze jest to dobre wykonanie
  • krótsze przerwy między blokami tanecznymi
  • spełnienie każdej dedykacji gości
  • bogaty repertuar (w tym najnowsze hity)

„Dobry DJ to także dobry wodzirej. Umie zabawić gości, zna i organizuje ciekawe zabawy, konkursy, które integrują gości. Umiejętnie wyczuwa przy jakich utworach weselnicy bawią się chętniej, dostosowuje repertuar i zabawę pod wymagań gości. Dbam o dobry klimat na weselu, zapewniając wspaniałą zabawę do samego rana” – mówi DJ Raff, który od kilku lat profesjonalnie zajmuje się graniem i prowadzeniem zabaw na przyjęciu weselnym.
Często DJ spotyka się z Parą Młodą przed uroczystością i w szczegółach ustala detale oprawy muzycznej. Młodzi wtedy mogą zdecydować jaką piosenkę wybierają na Pierwszy taniec, jaką na podziękowania dla rodziców czy np. wjazd tortu. Możemy tez ustalić zabawy i konkursy – bo dobry DJ ma ich na pewno więcej niż 3! 😉
DJ na wesele to nowy zwyczaj, jednak godny polecenia!

Dodaj komentarz