Zamiast kwiatów szkoła w Czadzie!

Czy pomyśleliście kiedyś, aby podzielić się Waszym szczęściem związanym ze ślubem z innymi? Istnieje wiele sposobów, ale dziś chcę przedstawić Wam jeden z nich. Myślę, że da Wam on dużo do myślenia i może znajdzie się wśród czytających jakaś para, która zdecyduje się na taki gest 🙂
Akcja Czadowa Para to projekt polegający na tym, że Wasi goście zamiast kwiatów (butelki wina, kuponów totolotka, książki itp) proszeni są przez Was o wsparcie akcji charytatywnej S.O.S. dla Afryki. Zebrane datki przeznaczane są na budowę szkół dla dzieci w Afrykańskim Czadzie.

Kwiaty zwiędłyby po kilku dniach. Szkoły wykształcą całe pokolenia Afrykańskich dzieci, które nie miałyby innej szansy na jakąkolwiek edukację. Potrzeba na ten cel 120.000 zł. Dzięki Waszej pomocy uda nam się to zrobić! Razem zbudujemy tę szkołę!
Dołączcie do nas. Zostańcie CZADOWĄ PARĄ!
Na początku Waszej nowej wspólnej drogi, pomóżcie najbiedniejszym dzieciom – możecie dać im szansę na to, by nauczyły się czytać i pisać. Edukacja jest dla nich nadzieją na lepsze życie.
W zamian, oprócz ogromnej dawki satysfakcji, otrzymacie zdjęcie „Czadowej Pary” – Wasze imiona i nazwisko wypisane na czadowej tablicy w Czadzie.
Jeżeli chcecie zostać Czadową Parą wystarczy tylko 5 kroków:

1. KROK – DEKLARACJA

Z zakładki „pobierz” ściągnijcie >>deklarację<< Wypełnijcie ją i odeślijcie na adres: Fundacja Kapucyni i Misje ul. Korzeniaka 16, 30-298 Kraków

2. KROK – INFORMACJA

Nie zapomnijcie o swojej decyzji poinformować weselnych gości – najlepiej w treści zaproszenia. Wystarczy krótka wzmianka o tym, by goście nie przynosili ze sobą kwiatów, a pieniądze które przeznaczyliby na ten cel wrzucili do naszej puszki. Wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczone zostaną na budowę szkół w Afryce. Jeżeli wolicie wierszyk do zaproszenia – wybierzecie jedną z >>naszych propozycji<<

3. KROK – AKCJA

Gdy otrzymamy wypełnioną przez Was deklarację odeślemy Wam specjalną puszkę na datki od Gości.Prześlemy Wam także krótki tekst dla Kapłana, który będzie błogosławił wasze małżeństwo, a który pod koniec uroczystości podziękuje Wam, za to że zdecydowaliście się zostać Czadową Parą.

4. KROK – WPŁATA

Zebrane do puszki pieniądze wpłacacie na specjalne konto utworzone dla Czadowych Par: Fundacja Kapucyni i Misje 30-298 Kraków, ul Korzeniaka 16 Bank PKO SA o/Kraków 80 1240 4533 1111 0010 3660 4918 Bóg zapłać!

5. KROK – NASZE PODZIĘKOWANIA

Podziękowania za Wasz cudowny gest otrzymacie od tych, którym pomożecie najbardziej. Dostaniecie wyjątkową fotografię od Afrykańskich dzieci, które napiszą na tablicy Wasze imiona i nazwisko oraz krótkie podziękowania. Dodatkowo Wasze ślubne zdjęcie trafi do >>galerii<< zdjęć na naszej stronie.

Dołączcie do nas. Zostańcie CZADOWĄ PARĄ! – więcej info na stronie czadowapara.plźródło: czadowapara.pl

Możesz również polubić

Dodaj komentarz