Uszyj maskotkę w stylizacji ślubnej :)

Konkurs „Szyję – pomagam” został zorganizowany przez Atelier Kamy Ostaszewskiej we współpracy z Fundacją Ewy Błaszczyk „Akogo”. Organizator konkursu nagrodzi twórców maskotek, lalek i innych pluszaków za najbardziej oryginalną i starannie uszytą maskotkę ubraną w suknię ślubną.
Szycie to dla wielu osób hobby, które pozwala na kreatywne wyrażenie siebie, ćwiczenie zdolności manualnych i artystyczne spełnienie. Teraz dzięki konkursowi mogą je wykorzystać do pomocy innym.
Organizatorzy mają nadzieję, że konkurs, łączący w sobie cechy rywalizacji wraz ze szczytnym celem, zyska uznanie wśród szyciowych pasjonatów, blogerów, projektantów i stanie się wydarzeniem cyklicznym.
W konkursie możne wziąć udział każdy, kto na potrzeby konkursu uszyje maskotkę w stylizacji ślubnej. Po zakończeniu konkursu wszystkie maskotki zostaną zlicytowane a dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”.
W toku publicznego głosowania zostanie wybranych 10 najładniejszych i najstaranniej uszytych maskotek, spośród których jury w składzie Kama Ostaszewska (projektantka) oraz Ewa Błaszczyk (prezes Fundacji Akogo?) wybiorą zwycięskie maskotki.
Głosowanie odbędzie na stronie konkursowej poprzez facebookowy przycisk „Lubię to”.
Więcej informacji tutaj –> KLIK

Lubisz szyć maskotki? Teraz możesz wygrać przyjemne nagrody i pomóc innym.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz