Ślub zimą…


Nie często zdarza się nam bywać na ślubach zorganizowanych zimową porą. Młodzi zazwyczaj wybierają letnie miesiące na organizację tego najpiękniejszego dnia. Wiadomo, że z organizacją zimowego ślubu wiążą się dodatkowe koszty (zakup dodatkowej pary obuwia, ciepłego okrycia wierzchniego itp.) Oprócz tego istnieje obawa o pogodę, która o tej porze roku może okazać się naprawdę zaskakująca.

Jednak patrząc z drugiej strony, ślub zimą może okazać się oryginalnym pomysłem, a ciekawie zorganizowana i zaaranżowana uroczystość może być pełna magii i niezapomnianych wspomnień. Zimowa sceneria sama w sobie staje się już dekoracją uroczystości. Młoda Para zamiast samochodu do ślubu może wybrać zaprzęg konny. Również pokazy sztucznych ogni o tej porze roku staną się fajną atrakcją. Co do dekoracji sali weselnej możemy wybrać kolory zimy czyli biel, błękit i srebro. Na stole oprócz ozdobnej organzy mogą znaleźć się drobne kryształki, sopelki, gwiazdki, śnieżynki itp.
Zdjęcia z takiego ślubu, zwłaszcza plenerowe będą miały swój klimat, okażą się piękną, oryginalną pamiątką.
Nie należy zapominać o innych dodatkowych plusach takiego wesela. W tym okresie mamy większy wybór terminów związanych z wolną salą weselną, dyspozycyjnością kamerzysty, fotografa czy innych usługodawców. Nierzadko możemy starać się o rabat, którego w okresie letnim pewnie byśmy nie uzyskali. O tej porze roku nie musimy się również martwić o zbyt wysoką temperaturę na sali weselnej, czy o świeżość potraw menu weselnego. Organizując ślub zimą omijamy :urlopowy okres’ dlatego możemy liczyć na udział naszych gości w uroczystości.
Dlatego decyzję o tym, kiedy zorganizować wesele należy starannie przemyśleć. Jak widać zimowy ślub może okazać się świetnym pomysłem.
http://www.marysbridal.com

Możesz również polubić

2 komentarze

  1. Naklejki-Klejki

    Szkoda, ze nie trafiłam tu przed ślubem. Zimowy ślub, naprawdę może być pięknym ślubem, ale osobiście nie lubię gdy jest organizowany w święta. Byłam na takim ślubie na boże narodzenie i… hmm daleka droga, świąt się nie czuło i bardzo szybko zleciało.Dziękuję Ci za udział w candy:)

  2. 2 points of view

    To byłby piekny ślub zwłaszcza, że mam zima urodziny:) zapraszamy na ślubnego posta

Dodaj komentarz