Serial Lekarze – Alicja i Maks na ślubnym kobiercu

Od września ruszą nowe ramówki telewizji. Portale internetowe odkrywają rąbka tajemnicy, co będzie się działo u naszych ulubionych bohaterów namiętnie oglądanych seriali. Wielką fanką Lekarzy nie jestem, choć przyznaję, że kilka odcinków obejrzałam. 3 sezon tego serialu rozpocznie się weselem Alicji i Maksa. A że Magdalenę Różczkę bardzo lubię, a do Pawła Małaszyńskiego mam słabość 😉 wklejam kilka zdjęć z serialowego ślubu.

Lekarze serial

małaszyński i różczka ślub lekarze


source: film.onet.pl

Możesz również polubić

2 komentarze

  1. syllunia

    O nie, czemu ja do Ciebie zajrzałam?:) Nie lubię wiedzieć, co będzie się działo w nowych odcinkach moich ulubionych seriali. Ale ciesze się, że wezmą w końcu ślub i wszystko wróci na dobrą drogę 🙂

  2. Unknown

    A mnie podczas fotografowania producentka ostrzegała, że jak gdzieś opublikuję zdjęcia zdradzające fabułę odcinka przed jego emisją, to mogę mieć od TVN-u pozew. Tak więc na początku września 2012 r. na swojej stronie fotografii ślubnej zamieściłem fotki bez Różdżki w sukni ślubnej, a dopiero po emisji resztę. Wszystkie razem są do zobaczenia na http://www.fotograftorun.eu >>> Galerie >>> Na planie serialu "Lekarze".

Dodaj komentarz