Pięknie się uśmiechnij!

Złe nawyki żywieniowe, picie kawy, a co najgorsze palenie papierosów (mam nadzieję, że ten nałóg Was nie dotyczy), powodują, że płytka naszych zębów nie wygląda tak jakbyśmy tego chcieli. Zęby nie są białe, zazwyczaj pozbawione blasku, a niekiedy nawet żółte z szarym odcieniem. Na pewne nie o takich zębach marzymy. A zwłaszcza przyszłe Panny Młode prawda? Niekiedy nawet martwimy się bardziej o uśmiech Pana Młodego niż o swój własny. Bo wiadomo, mężczyźni również mają ten problem, przypuszczam, że nawet bardziej ich dotyczy.

                            
Prawda jest taka, że śnieżnobiałych zębów nie wyczarujemy w 1 dzień. Liczy się czas i systematyka. Już na kilka miesięcy przed ślubem zaplanujmy wizytę u stomatologa, poddajmy się zabiegom służącym naprawie zębów. Jeżeli nie chcemy ponosić dużych wydatków związanych z wybielaniem płytki nazębnej zaopatrzmy się w dobre pasty do zębów, które dadzą wyśmienite efekty i sprawią, że na swoim własnym ślubie zadziwisz wszystkich gości olśniewającym uśmiechem – również Twój partner!

Polecam Wam zajrzeć na stronę  jakdbacozeby.pl Znajdziecie tam świetne pasty wybielające, które pomogą Wam przywrócić idealną biel  zębów. Dla zabieganych istnieje możliwość zamówienia  specjalnego pakietu ślubnego na okrespół roku. Sami również możecie skomponować swój własny zestaw. Pamiętajcie, że im wcześniej zaczniecie dbać o wybielenie płytki nazębnej, tym lepsze efekty osiągniecie! 


Możesz również polubić

Dodaj komentarz