Panna Młoda otulona zapachem

W przygotowaniach do ślubu nie można zapomnieć o zakupie ulubionej buteleczki perfum. Niewidoczne, a jednak odgrywają bardzo ważną rolę. 
Idealny zapach do ślubu? Nie ma takiego. Wiele przyszłych Panien Młodych stoi przed dylematem – jakie perfumy wybrać? Czy te ulubione, a może zupełnie inne, o delikatnym zmysłowym zapachu? Na pewno takie, które po pierwsze będą się Wam podobać, nie będą zbyt mocne i drażniące gości, długo utrzymujące zapach no i pasujące do sytuacji. Na forach ślubnych dziewczyny polecają wiele zapachów. Jednak nie kupuj zapachu dlatego, że ktoś go zarekomendował. Na każdej skórze perfumy pachną troszeczkę inaczej, warto zatem wybrać się do perfumerii (nawet kilka razy) i wypróbować zapachy. 

Aby wokół Ciebie roztaczała się przyjemna woń perfum spryskaj okolice szyi, uszu i nadgarstki. Możesz również potraktować nimi delikatnie włosy i szyję. Ładny zapach perfum będzie idealnym dopełnieniem Twojego ślicznego wyglądu.

Polecane perfumy do ślubu:

Calvin Klein Euphoria
Dior Miss Dior Cherie EDP
Gucci Flora by Gucci
Chanel Coco Mademoiselle
Cacharel Noa 
Hugo Boss Femme
Ralph Lauren Romance 
DKNY Be Delicious
Calvin Klein Eternity Moment 
Bruno Banani Bruno Banani
Davidoff Cool Water
Christian Dior  J’adore
L’Eau Par Kenzo

„Perfumy to niewidoczny, ale niezapomniany i niedościgniony dodatek. Są zapowiedzią przybycia kobiety, pobrzmiewają jeszcze, gdy ona już odeszła”. Coco Chanel

Dodaj komentarz