Obrazy Alfabetto – wpis gościnny

Witajcie, jesteśmy dwoma studentami z Poznania. Niedawno wprowadziliśmy na rynek wyjątkowy produkt pod marką Alfabetto – obrazy z liter alfabetu – obrazy, które mają ciekawą historię oraz własną duszę – coś czego w Polsce nigdy nie było.
Obrazy z liter alfabetu stanowią wspaniały prezent oraz niepowtarzalny dodatek do każdego wystroju domu. Finezyjna gra tekstu i obrazu zachwyci każdego i pozwali stworzyć wspaniały prezent na każdą okazję.
Uważamy, że obrazy Alfabetto będą świetnym pomysłem na prezent ślubny oraz jako prezent dla rodziców Pary Młodej wręczany podczas uroczystości weselnej. Tworząc imiona rodziców, albo osobisty napis, Para Młoda może w  oryginalny sposób podziękować swoim rodzicom za wsparcie przez wszystkie lata. Słowa stworzone z tych wyjątkowych liter mogą wyrazić więcej niż niejeden gest…
Zdjęcia liter, które widzicie w obrazach przedstawiają różne przedmioty w ciekawych ujęciach, przypominając litery. Przemierzyliśmy setki kilometrów w poszukiwaniu liter, odwiedziliśmy kilka miast w Polsce i za granicą, a dzięki znajomym z całego świata, ciągle powiększamy galerię liter.
Mamy nadzieję, że obrazy Alfabetto zachwycą również Was i przypadną Wam do gustu. Zapraszamy na naszą stronę  www.alfabetto.pl i po więcej informacji na nasz profil na fb  – KLIK
Dla czytelniczek bloga Bajkowe chwile przygotowaliśmy specjalną zniżkę – w zamówieniu wystarczy wpisać kod „bajkowe” , wtedy otrzymacie 25 zł rabatu.
Pozdrawiamy

Mateusz Juszczak & Marcin Dydymski

Alfabetto


Możesz również polubić

Dodaj komentarz