NOVIA BLANCA kolekcja 2016Delikatne i okazałe, subtelne i wyraziste, nowoczesne i retro … wydawać by się mogło, że są to przeciwieństwa nie do pogodzenia. NOVIA BLANCA jednak po raz kolejny udowadnia, że jeśli chodzi o biżuterię nie ma dla nich rzeczy niemożliwych!

W tym sezonie jak zwykle marka stawia na jakość i wyjątkowe wzory, a szeroki wybór nowych dodatków sprawia, że każda Panna Młoda znajdzie pośród nich coś dla siebie.
Sezon 2016 to wiele propozycji dla Pań, które cenią oryginalne połączenie pereł i cyrkonii. Perły to uosobienie elegancji i wyrafinowanej kobiecości, zatem idealnie oddają to co NOVIA BLANCA ceni najbardziej – ponadczasową elegancję. 
Odpowiadając na zapotrzebowanie Panien Młodych ceniących klasykę wprowadzone zostały do oferty także nowe modele kolczyków w stylu „tear-drop” oraz delikatne zawieszki. Uniwersalne wzory, podkreślają cyrkonie o najlepszym szlifie. 
Efektowna biżuteria to nie wszystkie nowości. Obok nowych grzebyków w propozycjach na sezon 2016 pojawiają się ozdobne opaski w kilku stylach pasujących do stylizacji „princess”, „glam” czy „boho”. 

NOVIA BLANCA to nie tylko wyjątkowy blask, ale także niepowtarzalna jakość. 
Biżuteria jest wykonana z najlepszej jakości cyrkonii, które są najbliższym substytutem diamentów dorównując im blaskiem, czystością i twardością!

Dodatkowo, w kolejnej odsłonie kolekcji 2016 niebawem pojawią się modele w modnych kolorach przewodnich takich jak szafir, pastelowy róż, fiolet i szmaragd. 


Możesz również polubić

4 komentarze

 1. BeMyWife

  Biżuteria to jeden z najważniejszych dodatków, nie można o nim zapomnieć

 2. Mormedia

  Coraz bardziej przekonuję się do wsuwek stylizowanych na stare. Pięknie wyglądają zamiast welonu

 3. Asia

  Piękna, lśniąca biżuteria. Na pewno dodaje niesamowitego uroku pannie młodej!

 4. Natalia

  Wszystko wygląda pięknie.

Dodaj komentarz