Probitus – zaproszenia ślubne – opinie

 

Czytając niedawno wypowiedzi przyszłych Panien Młodych, na zaprzyjaźnionym forum ślubnym, dotyczących organizacji wesela, natknęłam się na wątek o zaproszeniach od Probitus.pl Jedna z  dziewczyn polecała je z uwagi na fakt, że są one naprawdę eleganckie, dopracowane, a jakość druku idealna. Postanowiłam to sprawdzić i  od razu zajrzałam na stronę producenta. Nie ukrywam, że zostałam mile zaskoczona. Każde zaproszenia wzbudziło u mnie zachwyt – piękna kolorystyka, wyśmienita grafika, nowoczesny projekt – to wizytówka Probitus.pl
Wybór zaproszeń jest tak duży, że każdy miałby problemy z wybraniem tego naj. Szczególnie, że wszystkie zaproszenia są ciekawe, pomysłowe i z charakterem. Mnie osobiście spodobały się te z kolekcji Felicja – są ręcznie robione i  wyglądają rewelacyjnie (zwłaszcza te zielone z ciemnozłotą wstążką).
Każda z nas wie, że zaproszenie ślubne jest zapowiedzią niezwykłej uroczystości. Dlatego z dużą starannością należy wybrać takie, które zachęci zaproszone osoby do wzięcia udziału w ceremonii. Myślę, że te od Probitus.pl na pewno wzbudzą zachwyt gości. W szerokiej gamie zaproszeń znajdziecie nie tylko klasyczne, ale również romantyczne i te z nowoczesnym designem. Każde zaproszenie ma ciekawą szatę graficzną – świat zaproszeń ślubnych Probitus.pl to mieszanka wyrafinowanego stylu z nutką delikatności i subtelności. Pracownia Probitus.pl zadbała też o tych, którzy lubią  jednolite zestawienia papeterii ślubnej. Decydując się na zaproszenia, przy okazji możecie dobrać do nich (w tym samym stylu) i zamówić zawieszki na wódkę, winietki czy menu na stoły weselne!  Takie dodatki idealnie się uzupełniają i tworzą niezapomnianą oprawę ślubu. Jeżeli zdecydujecie się na zakupy w sklepie Probitus.pl otrzymacie specjalny formularz zamówienia, gdzie będziecie mogły wybrać  kolorystykę zaproszenia, teksty i wszystkie informacje tego typu.  Wasz projekt otrzymacie przed drukiem, tak abyście mogły wprowadzić ewentualne zmiany, jakich sobie zażyczycie. Wasze zaproszenia od Probitus.pl na pewno będą pełne uroku, swoim wyglądem urzekną nawet tych najbardziej wymagających. Takie zaproszenia to cudowny przedsmak Waszego najpiękniejszego dnia w życiu!
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Możesz również polubić

Jeden komentarz

  1. Zuza

    Te pierwsze z kokardą są cudne 🙂 Poza tym wszystkie sa naprawdę niepowtarzalne

Dodaj komentarz