Miej oko!

O makijażu ślubnym pisałam już nieraz. Wiemy, jak ważne są zabiegi kosmetyczne przed ślubem, że potrzebne jest wykonanie próbnego makijażu oraz, że ten zrobiony w dniu ślubu ma wielki wpływ na wygląd i samopoczucie Panny Młodej. Na jaki zabieg warto się zdecydować na kilka – kilkanaście dni przed tym ważnym dniem, aby wyglądać jeszcze bardziej olśniewająco?

 Henna brwi i rzęs 
Tańszym rozwiązaniem będzie wykonanie henny brwi i rzęs. Przeglądnijcie zdjęcia portretowe Panien Młodych i zwróćcie uwagę na brwi i rzęsy. Kształt brwi odgrywa ważna rolę w stylizacji twarzy. Odpowiednio wyregulowane i zabarwione sprawią, że idealnie będą harmonizowały z rysami twarzy, makijażem i kolorem włosów. Podkreślone henną brwi rzęsy potrafią zdziałać cuda. Czasem w spektakularny sposób zmieniają twarz właścicielki. Jasne brwi można przyciemnić i bardziej wyeksponować, ciemne rozjaśnić i dopasować do koloru włosów. Henna barwi cały włos, dzięki czemu rzęsy wydają się dłuższe i gęstsze.
Henna sprawi, że brwi i rzęsy podkreślą wielkość oczu i nadadzą piękno spojrzeniu. 
Uwaga – jeżeli nigdy wcześniej nie wykonywałyście henny, zróbcie ja kilka miesięcy przed. Może okazać się, że macie uczulenie i dostaniecie zapalenia spojówek. A to już nie byłoby fajne w dniu ślubu!
Droższym wariantem jest zabieg przedłużania rzęs oraz makijaż permanentny brwi.
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs
Jeśli marzysz o długich, czarnych, pięknie podkręconych rzęsach to zabieg idealny dla Ciebie. 
Metoda 1:1
Do jednej naturalnej rzęsy dokleja się syntetyczna. Dzięki temu rzęsy stają się dłuższe, gęstsze i podkręcone. Długość i grubość rzęs jest odpowiednio dobierana, aby spojrzenie wyglądało jak najbardziej naturalnie. 
Volume 2 – 8 D
To nowa metoda (tzw. objętościowa) umocowania kilku odpowiednio uchylonych rzęs z mniejszym obciążeniem i naciskiem na naturalną rzęsę. Badania potwierdzają mniejsza ingerencję kliku ultra cienkich rzęs niż jednej o grubości 0,20mm i 0,30 na naturalną rzęsę. Metoda ta daje największa możliwość zagęszczenia, idealnie wykonany zabieg sprawi, ze twoje rzęsy  będą wyglądały uwodzicielsko. 
O dokładne metody i sposoby przedłużania i zagęszczania rzęs zapytajcie w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym.


 Makijaż permanentny brwi
Często zastanawiałaś się dlaczego niektóre kobiety maja tak idealne brwi? Odpowiednio wyregulowane, kształtne z dużą ilością włosków. To zasługa makijażu permanentnego.
Wszystkie metody makijażu permanentnego są metodami inwazyjnymi, ale bezpiecznymi, ponieważ polegają na ingerencji pigmentu ze skórą. To, co je wyróżnia to metoda pigmentowania, efekt końcowy oraz trwałość.
Istnieją trzy metody makijażu brwi:
·         metoda cieniowania
·         metoda włoskowa
·         metoda piórkowa
O każdej z tych metod znajdziesz dużo informacji w sieci, warto przejść się do profesjonalnego gabinetu i wypytać i interesujące nas szczegóły.
Pamiętajcie, ze decydując się na taki zabieg musicie podjąć decyzje świadomie.Możesz również polubić

2 komentarze

  1. Natalia

    Super porady!

  2. Kasia

    Henna brwi i rzęs oraz ich dobre pomalowanie zapewnią bardzo elegancki wygląd w dniu ślubu 🙂 Szczególnie osoby, które się raczej nie malują mogą nie potrzebować tak silnego i trwałego efektu jaki zapewnia makijaż permanentny.

Dodaj komentarz