Lektura na lato – Klub szczęśliwych żon

Nie wiem jak Wy, ale ja pakując walizkę na wakacyjne wojaże, obowiązkowo zabieram ze sobą co najmniej 3 książki.  Lubię czytać je w tradycyjnej formie, wiem, że czasem zajmują za dużo miejsca, ale jakoś do e-booka nie jestem przekonana:)
Tym razem w mojej walizce znajdzie się między innymi książka Klub Szczęśliwych Żon Fawn Weaver. Niedawno wpadła w moje ręce i stwierdziłam, że będzie fantastyczną lekturą na wakacje. Krótki opis z tyłu książki jest naprawdę zachęcający:

Jeśli pragniesz, aby Twoje małżeństwo było wspaniałe nie tylko dziś, ale także za kilkadziesiąt lat, a każdy dzień cementował je coraz bardziej, przyłącz się do Klubu Szczęśliwych Żon. Natychmiast przeczytaj tę książkę, bo jest to lektura obowiązkowa zarówno dla pary, która zamierza się pobrać, jak i dla tej, która jest ze sobą od dawna.
W jasny sposób odbudowuje wiarę w najwspanialszą instytucję na świecie, jaką jest małżeństwo.
Klub Szczęśliwych Żon to doskonały obraz życia kobiet w udanych związkach na całym świecie! Fawn odwiedza każdy jego zakątek, by przeprowadzić wywiady ze szczęśliwymi parami, a potem podzielić się z czytelnikiem sekretami na szczęśliwy związek trwający całe życie.


Zatem a hoj przygodo!

Możesz również polubić

6 komentarzy

 1. Janka

  Ja jestem prawdziwym molem książkowym a szczególnie w czasie urlopu kiedy mam więcej czasu na lekturę 🙂 A tą książkę na pewno przeczytam w najbliższym czasie

 2. Anonimowy

  Trailer Slubny wedding Secrets
  https://www.youtube.com/watch?v=Fbk0tYKslaQ

 3. bernadetta

  Zapraszam na mojego bloga na temat medycyny estetycznej http://www.berna-detta.com , ostatni post na temat- PORADNIK PANNY MŁODEJ.

 4. Olborska

  Chciałabym przeczytać tę książkę, bo tak jej autorka, staram się pokazywać (przez mojego bloga) światu, że małżeństwo jest piękną instytucją, a bycie żoną daje mnóstwo radości. Dużo się narzeka na małżeńskie życie, powstają kawały na ten temat, a ja mimo to wierzę i wiem, że małżeństwo to wspaniała przygoda życia.

 5. cała w... Ślubeo.pl ;)

  Lektura na wakacje – absolutnie tak! I to koniecznie w wersji tradycyjnej, papierowej 🙂 <3

 6. https://www.youtube.com/watch?v=Fbk0tYKslaQ

  https://www.youtube.com/watch?v=Fbk0tYKslaQ

Dodaj komentarz