Fotobudka SmileBox – zabawa gwarantowana!

Ostatnio u mojej znajomej na profilu pojawiły się intrygujące zdjęcia – ona wraz ze znajomymi w szalonych pozach, z rozbawionymi minami i z zabawnymi gadżetami. Roześmiani ludzie w perukach afro, z wielkimi ustami i wąsami oraz w kolorowych okularach od razu przykuli moją uwagę. Musiałam zapytać: A gdzie to? Skąd takie fotki?


Opowiedziała mi, że na przyjęciu weselnym, na którym była gościem, jedną z atrakcji była fotobudka SmileBox. Okazało się, że urządzenie to po wciśnięciu jednego tylko przycisku robi zdjęcie i natychmiast je drukuje. Dzięki Smileboxowi przyjęcie weselne było jednym z najbardziej udanych na jakim miała okazję się bawić. Atrakcja ta rozbawiła wszystkich gości od najmłodszych do najstarszych. Zabawę dodatkowo podkręcała możliwość przebrania się i kreowania humorystycznych scenek z użyciem zabawnych, kolorowych gadżetów.


Dzięki fotobudce Smilebox każdy z gości otrzymał pamiątkę z zabawy weselnej w postaci serii zdjęć. Zdjęcia ze Smilebox’a pokazują spontaniczną radość i stanowią atrakcję nie tylko dla gości weselnych. Drukowanie zdjęć w 2 kopiach daje możliwość stworzenia księgi gości, która będzie stanowić wspaniałą pamiątkę dla nowożeńców. Pod swoim zdjęciem można umieścić komentarz lub życzenia. Tego nie potrafi żaden fotograf:)

Po obejrzeniu zdjęć jestem pewna, że goście jeszcze długo wspominali przyjęcie weselne.

Dla osób, które szukają niezapomnianych atrakcji na zabawę weselną, wypożyczenie Smilebox’a wydaje się koniecznością! Zajrzyjcie zatem na stronę SmileBox i zarezerwujcie termin.

6 komentarzy

 1. Anonimowy

  Też byłam ostatnio na weselu, gdzie była fotobudka – extra!

 2. Anonimowy

  Na sylwestra mieliśmy fotobudkę SmileBox – pierwszy raz widziałam takie urządzenie, ale przyznam, że faktycznie było warto. Nikt nie biegał z aparatem, tylko wszyscy dobrze sie bawiliśmy. Pełno śmiechu przy takim aparacie:)

 3. Anonimowy

  Fotobudka SmileBox, to zawsze cos innego niż plączący się pod nogami i wiecznie przeszkadzający fotograf, na którego zawsze trzeba wydać fortunę.

 4. Anonimowy

  Świetna sprawa na imprezach. Już dwa razy byłam na imprezie z fotobudką Smilebox.
  Polecam! :):):)

 5. Anonimowy

  Świetna sprawa na imprezach. Już dwa razy byłam na imprezie z fotobudką Smilebox.
  Polecam! :):):)

 6. Happy Foto Box

  kilka wskazówek jak zrobić super zdjęcia z fotobudkI: http://happyfotobox.pl/kilka-wskazowek-jak-zrobic-swietne-zdjecia-z-fotobudki/

Dodaj komentarz