Animator z doświadczeniem zabawi dzieci na weselu….. No właśnie – Dzieci na weselu wcale nie muszą oznaczać katastrofy ! :)


Chcemy czy też nie na naszym weselu nie zabraknie na pewno tych najmniejszych gości. Nawet, jeśli zapraszamy samych dorosłych, zdarza się, że ktoś przyjdzie z dziećmi. Rodzice często zabierają dzieci na wesele pod pretekstem niemożliwości zorganizowania nad nimi opieki w czasie ich nieobecności.          
Już  na samym początku planowania wesela powinniśmy wziąć pod uwagę obecność małych brzdąców na przyjęciu.  Pamiętajmy, że widok małych dzieci na ślubie wzbudza dodatkowe emocje, dzieci wnoszą radość i rodzinną, luźniejszą atmosferę. Nie ograniczajmy zatem przyjęcia tylko dla dorosłych.
http://itsabrideslife.com

Jak uniknąć rozbieganych i rozkrzyczanych dzieciaków na przyjęciu weselnym?

 • zorganizujcie miejsce do zabaw dla dzieci
 • wynajmijcie animatora/opiekunkę organizującego zabawy dla dzieci
 • przygotujcie specjalny stół dla dzieci z dziecięcym menu
 • grzecznie poproście rodziców aby przypilnowali dzieci w trakcie Waszego pierwszego tańca
 • zaplanujcie coś specjalnego dla dzieci – mały konkurs, 2 piosenki  (w tym koniecznie kaczuszki), występ bajkowego bohatera np. Kubusia Puchatka, w trakcie piosenek można rozdać dzieciom cukierki lub inne słodycze,pamiętajcie o wspólnej fotografii z dziećmi
Jak zaangażować dzieci w ceremonię ślubną?

 • mogą pełnić rolę małych dróżek i dróżbów,
 • mogą sypać kwiatki przed Młodymi w kościele,
 • mogą podawać obrączki
 • starsze dzieci mogą śpiewać psalm lub czytać czytanie


Możesz również polubić

3 komentarze

 1. Radosław Podlaski. Weselny Drink Bar

  Na pewno należy zadbać o tych najmłodszych. Dzieci nudzą się, marudzą rodzicom, co zwykle kończy się wcześniejszym opuszczeniem przyjęcie. Specjalnie przygotowane atrakcję sprawią, że maluchy dadzą pobawić się rodzicom. Na pewno sprawdza się menu dziecięce czy dodatki typu fontanna czekoladowa bądź owocowe, kolorowe koktajle 🙂

 2. DJ na wesele

  Z moich obserwacji coraz więcej lokali zajmujących się organizacją przyjęć weselnych ma specjalne kąciki dla dzieci oraz osoby, które potrafią się nimi zająć. Jeśli wiesz, że na Twoim weselu będzie sporo dzieci, warto wcześnie wybrać taki lokal, który zadba, aby najmłodsi goście nie nudzili się i pozwolili starszym w zabawie.

 3. DJ na wesele

  Z moich obserwacji coraz więcej lokali organizujących przyjęcia weselne ma specjalne kąciki dla dzieci oraz osoby, które umiejętnie potrafią się nimi zająć. Jeśli na Twoim przyjęciu weselnym będzie sporo małych dzieci, warto wybrać taki lokal, w którym najmłodsi goście nie będą się nudzić i przeszkadzać dorosłym w zabawie.

Dodaj komentarz