Wymarzona, piękna, ta jedyna…sukienka ślubna…


Poszukiwania odpowiedniej sukienki ślubnej to nie bułka z masłem. Ogromny wybór fasonów (z kolorami jest łatwiej;) ) sprawia, że długo nie możemy zdecydować się na tę jedyną. Jak szukać sukienki ślubnej?

Zapewne każda z nas zaczyna szperać w internecie, przeglądać strony salonów ślubnych, podpatrywać znane gwiazdy, które biorą ślub. Kiedy już zdecydujemy się na prawdziwe poszukiwania radzę na początku przejść po wszystkich znanych nam salonach ślubnych i podpatrzeć co jest aktualnie modne. Kiedy jakieś fasony nam się spodobają warto przymierzyć sukienkę, aby wiedzieć w czym się wygląda dobrze i czego ewentualnie szukać, a jakie kroje sobie odpuścić.
Przygotujcie się też na to, że Panie w sklepie będą mówiły, że w każdej wyglądasz ślicznie i właśnie tą powinnaś zamówić, dlatego na takie poszukiwania radzę wybrać się z kimś np. z mamą, siostrą, koleżanką – i poprosić o szczerą opinię. Warto wiedzieć, że w czasie przymiarek nie można fotografować sukienki.
Kiedy będziesz już przymierzać sukienkę poruszaj się w niej, podnieś ręce do góry, na boki (w tańcu wszystkie mankamenty sukienki wyjdą, dlatego musi być idealnie dopasowana). Jeżeli nie masz dużego biustu uważaj też na sukienki bez ramiączek, głównie trzymają się na biuście, tak że w przypadku jego braku sukienka może zjechać i nie słuchaj, że mocno związana nie poleci – bo poleci (od odebrania sukienki do ślubu możesz tyle schudnąć, że nawet nie będzie czego ściskać)…
Pamiętaj też, że nie wszystko co modne będzie wyglądało ładnie na Tobie, każda z nas ma inną budowę ciała i czasem o wiele piękniej będziemy wyglądały w ładnie dopasowanej sukience niż np. w sukience bombce:)
www.cymbeline.com

Możesz również polubić

Dodaj komentarz