Transport gości weselnych

Transport gości weselnych jest kolejnym krokiem w przygotowaniach do ślubu, który również musi być wzięty pod uwagę. Dzisiaj mało kto nie jest mobilny, jednak wybierając się na przyjęcie weselne, goście specjalnie liczą na zorganizowanie dojazdu przez Państwa Młodych. 
Sprawa transportu dla gości (dom Pana Młodego – dom Pani Młodej – Kościół – sala weselna) jest tak samo istotna, jak zagwarantowanie  noclegu rodzinie przybyłej z daleka. 
Znając liczbę zaproszonych gości, łatwo oszacujemy ilość potrzebnych miejsc przewozowych.
Autokar wynajmijmy dla 50 osób, jeżeli liczba gości będzie mniejsza (ok. 20) możemy wynająć bus. Pamiętajcie również, zwłaszcza jeżeli ślub planujecie w miesiącach letnich, żeby w takim transporcie koniecznie zamontowana była klimatyzacja, która jest sprawna! Goście powinni czuć się bezpiecznie  i komfortowo. Wyobrażacie sobie miny gości, wysiadających po godzinnej podróży z autokaru bez działającej klimatyzacji,  przy takich upałach jakie obecnie u nas panują? 🙂 

Również tym gościom, którzy planują powrót do domu w godzinach nocnych, powinniśmy zapewnić usługę transportu. Do tego celu może wystarczyć bus lub samochód osobowy (prywatny lub taxi). Zapewnienie gościom takiej usługi na pewno spotka się z miłym uznaniem.
Nie zapomnijcie tylko poinformować gości o tej usłudze wystarczająco wcześniej!

Dodaj komentarz