Tam gdzie diabeł nie może tam … jest PANIEŃSKI WIECZÓR!

 

Panieński wieczór – taka impreza zdarza się raz w życiu, nie można  tak po prostu spędzić go przy lampce szampana  plotkach o facetach i dawnych czasach!
 
W poniższym artykule przedstawię kilka pomysłów na to gdzie i jak zorganizować to spotkanie by nie została przez  Ciebie i Twoje koleżanki zapomniana!
 
Zacznijmy od…relaksu
 
Wieczór panieński nie musi koniecznie zacząć się od godziny 18. Przed imprezą możemy wspólnie w babskim gronie w ciekawy sposób się zrelaksować. Salony odnowy biologicznej proponują nam niezwykle bogatą ofertę usług upiększających i relaksujących.
Masaże: w czekoladzie, hawajskie, gorącymi kamieniami, bambusami, indonezyjskie, aromaterapeutyczne.
maski: nawilżające, ze złote, rozświetlające, mezoterapia, jabłkowa odnowa itp.
W niektórych salonach są nawet specjalnie pakiety przed ślubne- masaż ciała plus zabiegi na twarz.
W wielu centrach spa i wellness są również sauny i baseny zatem możemy spędzić tam nawet cały dzień. Przyszłej pannie młodej na pewno przyda się odpoczynek przed uroczystościami ślubnymi.
 
 
 
Ekstremalny panieński!
 
Wiele młodych kobiet w obecnych czasach jest żądnych również aktywnych wrażeń. Chyba nikt nie jest w stanie zapomnieć skoku ze spadochronu, wzbicia się w powietrze na  paralotni lub zdobycia swojego pierwszego szczytu na ściance wspinaczkowej. Jeżeli nasza ukochana siostra, przyjaciółka bądź kuzynka jest osobą energiczną i lubiącą wyzwania na pewno będzie nam wdzięczna jeżeli razem z nią zrobimy coś szalonego czego nie zapomni do końca życia. Dowiedzmy się jednak najpierw czy nie ma lęku wysokości!
 
 

 

 

 

 
Pokaz mody
 
Spędzenie wieczoru panieńskiego na pokazie nowej kolekcji ulubionego projektanta to propozycja  dla kobiet kochających modę i sztukę. Dodatkowo możemy po lub przed pokazem zrobić sobie sesje zdjęciową niczym prawdziwe top modelki! Będzie to wspaniała pamiątka na długie lata. Fotografiami możemy pochwalić się na portalu http://naszalbumslubny.pl.
 
  

Domowe sposoby
 
Jeżeli jednak nie możemy pozwolić sobie na całodniową imprezę, bądź nasza przyszła panna młoda po prostu woli kameralne „babskie wieczory” można sporządzić listę domowych atrakcji: gier, zabaw lub quizów np. według motywu przewodniego: 
świetnym pomysłem będzie zorganizowanie  imprezy w hawajskim stylu,  jest to  sposób na to by wszystkie uczestniczki zabawy pozostały w dobrym nastroju do rana. 
Wystarczy  przygotować odpowiednią muzykę, pomyśleć nad kolorowymi drinkami, hawajskimi strojami i drobnymi elementami scenografii. Dodatkowo zamiast wynająć chippendales’a możemy zaprosić uroczego instruktora tańca hula by impreza była jeszcze bardziej atrakcyjna!
 
Pomysłów na uatrakcyjnienie tej wyjątkowej imprezy jest wiele: można kupić specjalnie gry na wieczór panieński, odwiedzić ciekawe miejsca na mapie Polski i zagranicą, wybrać się do kasyna czy wróżki. Posiadamy obecnie szeroki wachlarz możliwości -do wyboru do koloru! Pamiętajmy jednak, że jest to wieczór przyszłej panny młodej nie nasz więc przede wszystkim weźmy pod uwagę jej: preferencje, osobowość i zainteresowania.
 
Udanej zabawy !
Katarzyna Sowa
Ukryte w Kadrze

Dodaj komentarz