studio Brzoza – niepowtarzalne zaproszenia ślubne i nie tylko…

 

 
Najważniejsze jest pierwsze wrażenie! Taka zasada panuje wśród przedsiębiorców dotycząca firmowych wizytówek. Wręczenie wizytówki to jedyna szansa, żeby zrobić niepowtarzalne pierwsze wrażenie. I tak samo jest w przypadku zaproszeń ślubnych. Wręczając je gościom, dajemy pierwszy obraz dotyczący naszego ślubu. Zaproszenia zaprojektowane przez studio Brzoza, które Wam dziś oferuję są kreatywne, przyciągające uwagę i na pewno zapadną w pamięć Waszym gościom.
Dodatkowo w ofercie studia Brzoza znajdziecie szeroki wybór kolekcji ślubnych z subtelnymi motywami kwiatowymi w bogatej palecie barw. To rozwiązanie dla tych, którzy wybierają jeden motyw przewodni pojawiający się we wszystkich elementach ceremonii: dekoracjach kościelnych, oprawie florystycznej, strojach Pary Młodej, a także na zaproszeniachwinietkach na stolezawieszkach na alkohol i innych elementach. Dzięki motywowi przewodniemu koncepcja uroczystości ślubnej będzie spójna w najdrobniejszych detalach. Często na motyw przewodni wybierany jest ulubiony kolor Pary Młodej lub kwiat.
Wybrany kwiat, powiedzmy eustoma, może pojawić się najpierw na zaproszeniach i zawiadomieniach, a w dniu ślubu w bukiecie ślubnym Panny Młodej, w butonierce Pana Młodego, w dekoracji kościoła, w bukiecie na stole na sali weselnej, winietkach i zawieszkach na alkohol, a na zakończenie – na paczuszkach z podziękowaniem dla gości za udział w ceremonii. Taki motyw przewodni możecie wybrać sami, a studio Brzoza wyczaruje dla Was piękne zaproszenia i dodatki ślubne.

 

 

 

 

 

 

Możesz również polubić

4 komentarze

 1. Katarzyna Rajczakowska

  To prawda. Świetne zaproszenia. Idealne na ślub wiosną, latem, w zasadzie wczesną jesienią także. Nam się marzy jesienny. 🙂

 2. Anonimowy

  Fioletowy to mój ulubiony kolor:) Pierwsze zdjęcie super.
  Ewee

 3. Anonimowy

  Bardzo ładne zaproszenia.

 4. Anonimowy

  Zaproszenia bardzo ładne, szkoda tylko, że obsługa nie jest zbyt pomocna ani zyczliwa.

Dodaj komentarz