Pośpiech jest złym doradcą…

Kilkakrotnie pisałam już, że przygotowania do ślubu wymagają dużo wysiłku i czasu. Jednak dla chcącego nic trudnego. Ważne jest aby wszystkie formalności i załatwienia rozłożyć w czasie, dlatego już na początku zerknij na kalendarz ślubnych przygotowań. Sama dopisz swoje notatki, poprzestawiaj terminy. Zdecyduj, które czynności są dla Ciebie ważne, a które mniej.
Wszystkie decyzje przemyśl dwa razy, skonsultuj się z narzeczonym, przyjaciółką czy mamą. Nie zawsze okazuje się, że to jak myślimy my, jest najlepszym rozwiązaniem. Warto podpytać znajomą, która już jest mężatką. Taka osoba na pewno podpowie nam, na co szczególnie zwrócić uwagę przy organizacji tego najpiękniejszego dnia.
Chyba do największych i najtrudniejszych należy decyzja o terminie ślubu, jego miejscu, wybór orkiestry ślubnej, fotografa i kamerzysty. Kupno sukienki ślubnej to również nie lada wyzwanie. Ale warto też skupić uwagę na tych małych, drobnych sprawach, które w trakcie ślubu tworzą piękną oprawę: motyw przewodni, kolorystyka, rodzaj papeterii ślubnej, kolor sukienek druhen… Jeżeli na samą myśl o tym wszystkim, ogarnia Cię strach, zaangażuj do przygotowań swoją najlepszą przyjaciółkę! I pamiętaj, nie podejmuj decyzji pochopnie – pośpiech jest złym doradcą…


Możesz również polubić

Dodaj komentarz