Panna Młoda niczym księżniczka z Baśni 1001 nocy….

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami….. Tak zaczynały się nasze najpiękniejsze baśnie z dzieciństwa. Która z dziewczynek, nie marzyła wtedy o byciu księżniczką, przystojnym rycerzu czy księciu na pięknym rumaku?

Takie baśnie, zwłaszcza o tak cudownym zakończeniu jak ta z bajki o Kopciuszku, mogą stanowić motyw przewodni naszego ślubu. Jeżeli od dziecka marzyłyśmy, aby w tą wyjątkową noc poczuć się  jak prawdziwa  księżniczka warto zrealizować swoje dziecięce marzenia.
Najlepiej takie baśniowe przyjęcie zorganizować w pięknym zamku lub pałacu. W Polsce nietrudno znaleźć takie magiczne miejsca. Kunsztownie odrestaurowane obiekty są idealne na organizację wymarzonego ślubu.  Stylowo urządzone wnętrza nadadzą uroczystości charakteru oraz sprawią, że ta noc zarówno dla Nowożeńców, jak i zaproszonych gości będzie niezapomnianym przeżyciem. Walka rycerza z Panem Młodym, turniej rycerski, strzelanie z łuku czy zaaranżowanie porwania Panny Młodej to atrakcje, które śmiało mogą zostać zorganizowane na takim przyjęciu.
Baśniowe wesele to również piękny powóz dla Młodych zaprzężony w parę  koni, powożony przez woźnicę. Nowożeńcy w takim pojeździe poczują się jak w zaczarowanej dorożce.
Panna Młoda nie może zapomnieć również o sukience, która powinna być jak na księżniczkę przystało – długa, szeroka, rozkloszowana, oparta na kole tzw. princessa.
Zorganizowanie takiego przyjęcia weselnego będzie pięknym wspomnieniem i gwarancją bajkowego zakończenia: A potem żyli długo i szczęśliwie…
Autorem artykułu jest portal branży ślubno-weselnej Ślub Na Głowiesource: alfredangelo.com


Możesz również polubić

2 komentarze

  1. Anonimowy

    Ja tez chce taki ślub! 🙂 Sukienka jak księżniczka obowiązkowo:)

  2. Anonimowy

    Bajka o kopciuszku była moją ulubioną, rzeczywiście coś w tym jest, że każda PM (no prawie każda) chce być księżniczką w tym dniu…

    Bavka

Dodaj komentarz