(Noworoczne) Postanowienia Panny Młodej

Prawie każda Panna Młoda  postanawia, że przed ślubem zadba o siebie w szczególny sposób. Wizyty u kosmetyczki, w solarium, fitness co najmniej 2 razy w tygodniu, dieta… Pamiętajmy jednak, że przed ślubem jest tyle spraw do załatwienia, że często brakuje nam czasu na realizację powyższych postanowień…. 
Dlatego też namawiam was, abyście już teraz, na początku nowego roku zaczęły realizację niektórych zadań… Połączcie postanowienia ślubne z postanowieniami noworocznymi i realizujcie je z przyjemnością, a nie przymusem… Polecam zapisanie się na fitness lub odwiedzanie siłowni co najmniej raz w tygodniu. Namówcie swoją przyjaciółkę, wtedy łatwiej będzie się Wam zmobilizować do ćwiczeń. Nie musicie też od razu zaczynać od wielkich i kosztownych przedsięwzięć. Zamiast chodzić do klubu możecie same ćwiczyć w domu, na wiosnę możecie zaprzyjaźnić się z rowerem czy rolkami 🙂 A może wolicie biegać? Wybór należy do was, a możliwości jest naprawdę dużo. Ćwiczenia można podpatrzeć w internecie (polecam YouTube). Jeśli chodzi o urodę zachęcam was do zadbania o swoje ciało, zwłaszcza o skórę rąk, paznokcie i włosy. Nie musicie od razu kupować drogich witamin, suplementów diety. Poczytajcie np blogi jak dbać o urodę – tam bloggerki radzą w jaki sposób wykorzystać różne specyfiki i zatroszczyć się o własne ciało. Wypróbujcie różne maseczki oczyszczające, nawilżające, poczytajcie o olejowaniu i kremowaniu włosów – takie kuracje powtarzane co jakiś czas przynoszą naprawdę dobre efekty!
Jeżeli chodzi o dietę przed ślubem jestem przeciwniczką drastycznego odchudzania się specjalnie na konkretną okazję. Pamiętajcie, że rygorystyczna dieta, której postanowicie się poddać, może spowodować, że ciągle będziecie chodziły głodne, podenerwowane i obrażone na cały świat… A chyba najważniejsze, abyście przed i w dniu ślubu  były odprężone, zrelaksowane i uśmiechnięte!


Możesz również polubić

Dodaj komentarz