Notatnik Panny Młodej

Każda z nas w te mroźne zimowe wieczory marzy o kubku gorącej herbaty z cytryną i pozostaniu w domu. Ten czas przyszłe Panny Młode mogą wykorzystać przeglądając oferty firm branży ślubnej w internecie i oczywiście na zapisywaniu najważniejszych planów dotyczących naszego ślubu.


Zachęcam was dzisiaj do wykorzystania w tym celu Notatnika Panny Młodej – organizera ślubnego, w którym możecie zapisać dosłownie wszystko, co związane z Waszym ślubem. Najważniejsze daty, terminy, kontakty, adresy, listy gości itp.
Notatnik Panny Młodej jest superpomocnym gadżetem, który z pewnością ułatwi życie każdej narzeczonej.  Będzie Wam towarzyszył aż do tego cudownego dnia, jakim jest ślub. Zawsze pod ręką będzie Waszym niezastąpionym doradcą i suflerem ślubnym.
W Notatniku jest mnóstwo miejsca na własne notatki, przemyślenia, inspiracje. Dodatkowo oprócz kart znajdziecie w nim koszulki, w które możecie włożyć wizytówki, formularze umowy z usługodawcami, czy swoje karteczki. Notatnik podpowie wam również, kiedy załatwić najważniejsze sprawy związane z przygotowaniami – wszystko po to, abyście się jak najmniej stresowały i nie zapomniały o niczym ważnym!
Notatnik dostępny  jest w twardej oprawie w formie kołozeszytu. W środku znajdują się różowe przekładki, które ułatwiają przeszukiwanie zawartości. Szata graficzna jasna, przejrzysta, elegancka, z pewnością przypadnie Wam do gustu.
Taki Notatnik będzie dla Was niepowtarzalną pamiątką z okresu przygotowań do ślubu!

Notatnik Panny Młodej możecie zamówić na stronie www.notatnikpannymlodej.pl Mam również dla Was niespodziankę: klikając w link  www.notatnikpannymlodej.pl/promo/bajkowe  otrzymacie 10% rabatu! 😉


2 komentarze

  1. Zareklamowana Paula

    Bardzo fajny i przydatny gadżet 🙂

  2. białe skrzypce

    Rewelacja, gdzie można takie znaleźć?

Dodaj komentarz