Dopracować każdy szczegół… Personalizowane gumy do żucia Orbit


Wspominałam Wam ostatnio, że zostałam poproszona o bycie świadkową na ślubie mojej przyjaciółki.  Zatem nie ma spotkania, żebyśmy nie poruszały tematu przygotowań. Ona opowiada mi o swoich pomysłach, ja jej doradzam, podpowiadam, z punktu widzenia osoby, która ślub i wesele ma już za sobą. Iwona jest osobą bardzo zorganizowaną, zarówno w życiu codziennym jak i w pracy. Wszystko zawsze musi mieć zaplanowane z wyprzedzeniem, każdy szczegół dopracowany. Dlatego nie zdziwił mnie jej pomysł 😉 Wpadła na niego będąc w restauracji, na kolacji walentynkowej ze swoim narzeczonym. Do rachunku została dołączona guma do żucia, co bardzo jej się spodobało. I wtedy pomyślała – dlaczego nie zadbać o taki komfort gości również na przyjęciu weselnym? Dodatkowo, okazało się, że gumy Orbit mogą być  personalizowane i zawierać dowolny motyw, wzór, zdjęcie. Wystarczy tylko stworzyć własny projekt tutaj, zamówić gumy i czekać na przesyłkę! Nie ukrywam, że mnie również ten pomysł przypadł do gustu! Stwierdziłyśmy, że na weselu, gdzie serwowane są różne potrawy, ciasta, przekąski, guma do żucia będzie idealnym ukłonem w stronę gości oraz stanie się dodatkową atrakcją przyjęcia.

Możesz również polubić

6 komentarzy

 1. monia

  Bardzo fajny i dość oryginalny pomysł 🙂

 2. Unknown

  Bardzo fajny pomysł:) Zawsze coś innego i na pewno każdy to zapamięta:)

  http://mojewielkieamerykanskiewesele.blogspot.com/ Zapraszam na mojego bloga:) Może powymieniamy się pomysłami?;)

 3. luckywoman

  Nawet nie wiedziałam, że w prezencie od nowożeńców goście weselni mogą dostać gumy do żucia 😀 Fajny pomysł 😀 Przy okazji zapraszam do wzięcia udziału w moim drugim rozdaniu. Do wygrania kosmetyki oraz pokrowiec na laptopa 🙂

 4. Anonimowy

  Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

 5. Anonimowy

  Napewno wykorzystam ten pomysł, opakowanie zamówię w kolorze białym z takim subtelnym napisem pisankowym, tylko muszę wymyśleć co napiszę… macie jakieś pomysły?

 6. Anonimowy

  taki prezencik z gumą Orbit miło otrzymać zwłaszcza dla weselników dzięki gumie możemy przywrócić naturalne ph.

Dodaj komentarz