Długie stoły weselne. Kilka inspiracji

Okrągłe czy prostokątne stoły? Jak usadzić gości na przyjęciu weselnym? To pytanie wydaje się zbędne, jeżeli sala, którą wybraliśmy dysponuje tylko jednym rodzajem stołów. Zatem przy wyborze sali, zwróćcie też uwagę na ten detal. Jeżeli sala spełnia Wasze oczekiwania pod innymi względami (lokalizacja, wystrój, wielkość) myślę, że rodzaj stołów nie powinien być problemem. Ale dobrze jest wiedzieć już na samym początku, jak trzeba będzie rozsadzić gości na przyjęciu (przy okrągłych stołach liczba gości jest stała, prostokątne stoły zawsze można połączyć i zmieści się przy nich więcej osób).

Według mnie długie stoły, ładnie udekorowane wyglądają równie pięknie i stylowo jak te okrągłe. I wydaje mi się, że są bardziej praktyczne. A co Wy myślicie na ten temat?

via on pinterest

Możesz również polubić

5 komentarzy

 1. Parka

  Od zawsze byłam zwolenniczką okrągłych stołów i z efektem natychmiastowym zmieniam zdanie. Prostokątny, drewniany stół nawet ze skromnym przystrojeniem wygląda powalająco. Okrągły stół z drewna nie wyglądałby już tak dobrze bez obrusu.

 2. Ślubne Pomysły

  Osobiście okrągłe stoły bardziej mi się podobają, ale powyższe inspiracje dają do myślenia.

 3. Niepoprawna Panna Młoda

  I praktyczniejsze i wg mnie pozwalają na oryginalniejsze udekorowanie.

 4. Anonimowy

  A na polskich stołach zamiast dekoracji w większości są sałatki, owoce, napoje itp….

 5. Justyna

  Super pomysły i zestawienia kolorystyczne. Jak ktoś planuje jakieś papierowe dodatki to zapraszam do mnie na http://www.jumika.com.pl , zaproszenia winietki etc., zawsze można coś ciekawego pod kolorystykę ślubu dobrać 🙂

Dodaj komentarz