1001 drobiazgów w sklepie ślubnym Venarti

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam przeszukiwać internet w celu wyłowienia przysłowiowych perełek. Taką perełką okazał się internetowy sklep ślubny Venarti.  Można tam znaleźć oryginalne artykuły ślubne, które wyróżniają się jakością wykonania i nowoczesnym wzornictwem.

Kiedy przejrzałam ofertę sklepu byłam pod wrażeniem wyjątkowości wszystkich  produktów. Nigdzie wcześniej nie spotkałam się z tyloma pomysłami na artykuły ślubne. Wykorzystanie techniki laserowej pozwoliło na stworzenie niebanalnych produktów z papieru, drewna, pleksi czy laminatu.

Od razu wpadły mi w oko ślubne ramki na zdjęcia z wygrawerowaną datą ślubu i imionami Pary Młodej. Te  artystyczne cuda tak mnie zauroczyły, że zamówiłam sobie taką ramkę  – na rocznicę ślubu będzie jak znalazł 😉
W ofercie sklepu znajdziecie między innymi  zaproszenia, winietki, plany stołów, księgi gości, albumy, numerki na stoły, pomysłowe formy podziękowań dla gości i rodziców oraz wiele innych ciekawych artykułów. Na pewno przypadną do gustu tym z was, którzy szukają czegoś wyjątkowego i zwracającego uwagę innych.  W tym przypadku Venarti  w 100% spełni waszą wizję dodając do tego szczyptę swojego talentu i z pewnością zakupy w tym sklepie zaliczycie do udanych.

3 komentarze

 1. Anonimowy

  bardzo fajne pomysły najładniejsze serduszko drewniane

 2. Anonimowy

  Moja kuzynka zamawiała tam zaproszenia ślubne

 3. Anonimowy

  Bardzo ładne rzeczy 🙂 Chyba najładniejsze w całym internecie !
  Mamy znajomych co tam zamawiali wszystko na ślub i są baaardzo zadowoleni.

Dodaj komentarz