Bez kategorii

Do zobaczenia!

Drogie czytelniczki, Drodzy czytelnicy
Z napisaniem tego posta zamierzałam się już od jakiegoś czasu. Pisząc go właśnie teraz sama nie wiem, czy to do końca słuszna decyzja – choć czuję, że jednak tak. Zawieszam działalność bloga. Nie wiem dokładnie na ile – na miesiąc, dwa, a raczej jeszcze dłużej. Dużo dłużej. Sami widzicie, że ostatnio posty na blogu zaczęły pojawiać się rzadziej. Wynika to z faktu, że moje życie skupia się teraz wokół całkiem czegoś innego, bloga zaczęłam pisać jako świeżo upieczona żona, w głowie miałam dużo inspiracji i myśli do przekazania. Dziś po tych kilku latach, trendy ślubne trochę się pozmieniały, a ja nie dam rady śledzić ich na bieżąco i przekazywać tę wiedzę tutaj. 
Drugim powodem jest to, że wkładałam w to miejsce dużo swojego serca, a przede wszystkim czasu. Mojego cennego, prywatnego czasu. Liczyłam też, że może dzięki małym współpracom z firmami z branży ślubnej jakoś to wszystko się zrekompensuje. Jednak nie. Pisze do mnie bardzo wiele firm z chęcią opublikowania jakiejkolwiek reklamy, ale każdy chciałby najlepiej za darmo. Niestety nie mogę sobie pozwolić abym przeznaczała swój czas zupełnie za darmo dla kogoś innego – zwłaszcza w takich przypadkach. Jeszcze gorzej jest wtedy, kiedy firma jest niby zdecydowana, ja tworzę tekst, wysyłam do publikacji i kontakt się urywa. Takie zachowanie jak  dla mnie jest bardzo nie na miejscu, a uwierzcie mi zdarza się bardzo często. 
Mam nadzieję, że każdy z Was rozumie o co mi chodzi. Dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądali i zaczerpnęli trochę wiedzy. Dalej zapraszam Was do lektury tego, co się tutaj znajduje:)

Korzystając z okazji, że to już grudzień życzę Wam Wesołych Świąt! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.