Biżuteria ślubna,  Opaski Novia Blanca,  Uśmiech Panny Młodej

NOVIA BLANCA kolekcja 2016Delikatne i okazałe, subtelne i wyraziste, nowoczesne i retro … wydawać by się mogło, że są to przeciwieństwa nie do pogodzenia. NOVIA BLANCA jednak po raz kolejny udowadnia, że jeśli chodzi o biżuterię nie ma dla nich rzeczy niemożliwych!

W tym sezonie jak zwykle marka stawia na jakość i wyjątkowe wzory, a szeroki wybór nowych dodatków sprawia, że każda Panna Młoda znajdzie pośród nich coś dla siebie.
Sezon 2016 to wiele propozycji dla Pań, które cenią oryginalne połączenie pereł i cyrkonii. Perły to uosobienie elegancji i wyrafinowanej kobiecości, zatem idealnie oddają to co NOVIA BLANCA ceni najbardziej – ponadczasową elegancję. 
Odpowiadając na zapotrzebowanie Panien Młodych ceniących klasykę wprowadzone zostały do oferty także nowe modele kolczyków w stylu „tear-drop” oraz delikatne zawieszki. Uniwersalne wzory, podkreślają cyrkonie o najlepszym szlifie. 
Efektowna biżuteria to nie wszystkie nowości. Obok nowych grzebyków w propozycjach na sezon 2016 pojawiają się ozdobne opaski w kilku stylach pasujących do stylizacji „princess”, „glam” czy „boho”. 

NOVIA BLANCA to nie tylko wyjątkowy blask, ale także niepowtarzalna jakość. 
Biżuteria jest wykonana z najlepszej jakości cyrkonii, które są najbliższym substytutem diamentów dorównując im blaskiem, czystością i twardością!

Dodatkowo, w kolejnej odsłonie kolekcji 2016 niebawem pojawią się modele w modnych kolorach przewodnich takich jak szafir, pastelowy róż, fiolet i szmaragd. 


4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.