Bez kategorii

Lektura na lato – Klub szczęśliwych żon

Nie wiem jak Wy, ale ja pakując walizkę na wakacyjne wojaże, obowiązkowo zabieram ze sobą co najmniej 3 książki.  Lubię czytać je w tradycyjnej formie, wiem, że czasem zajmują za dużo miejsca, ale jakoś do e-booka nie jestem przekonana:)
Tym razem w mojej walizce znajdzie się między innymi książka Klub Szczęśliwych Żon Fawn Weaver. Niedawno wpadła w moje ręce i stwierdziłam, że będzie fantastyczną lekturą na wakacje. Krótki opis z tyłu książki jest naprawdę zachęcający:

Jeśli pragniesz, aby Twoje małżeństwo było wspaniałe nie tylko dziś, ale także za kilkadziesiąt lat, a każdy dzień cementował je coraz bardziej, przyłącz się do Klubu Szczęśliwych Żon. Natychmiast przeczytaj tę książkę, bo jest to lektura obowiązkowa zarówno dla pary, która zamierza się pobrać, jak i dla tej, która jest ze sobą od dawna.
W jasny sposób odbudowuje wiarę w najwspanialszą instytucję na świecie, jaką jest małżeństwo.
Klub Szczęśliwych Żon to doskonały obraz życia kobiet w udanych związkach na całym świecie! Fawn odwiedza każdy jego zakątek, by przeprowadzić wywiady ze szczęśliwymi parami, a potem podzielić się z czytelnikiem sekretami na szczęśliwy związek trwający całe życie.


Zatem a hoj przygodo!

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.