O blogu


Każda Panna Młoda marzy, aby jej ślub był tym najpiękniejszym i niezapomnianym na długi czas... I aby goście mówili - ach, cóż to był za ślub! 
Często każda z nas wyobraża sobie jak będzie wyglądał ten wyjątkowy dzień... Wiele z nas zastanawia się, co zrobić, aby wszystko było perfekcyjnie zorganizowane. Od jakiegoś czasu na rynku pojawiło się mnóstwo firm oferujących profesjonalną organizację ślubu, pomoc i doradztwo w wyborze sali, orkiestry, sukienki etc... Jednak nie dość, że są to dodatkowe koszty, to czy aby do końca chcemy, aby ktoś za nas decydował jak ma wyglądać nasz ślub? Czy nie zdarzyło się nam, że komuś powierzyłyśmy jakieś zadanie, a potem stwierdziłyśmy, że same zrobiłybyśmy to dużo lepiej? Często 100 razy lepiej? 
Dlatego powstał ten blog, blog dla dziewczyn, które same zamierzają zająć się organizacją własnego ślubu (no może wspólnie z przyszłym mężem - któremu czasem wszystko jedno jaki kolor wstążeczki ma być na zaproszeniu;)), a potrzebują tylko wskazówek i małych drogowskazów co robić, czego nie robić, o co pytać, czym się kierować podejmując decyzje organizacyjne.
Więc apel do przyszłych Panien Młodych - dziewczyny, nie dajcie się zwariować - organizacja ślubu to bułka z masłem!


2 komentarze:

  1. "...organizacja ślubu to bułka z masłem!"

    Przyszłe Panny Młode trzymają za słowo! ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uroczy blog :) Pozwoliłam sobie wspomnieć o Was na własnym blogu http://wedd-ing-market.blogspot.com/2013/12/konkurencja-nie-zimuje-cz-1.html :) Choć tematyka również ślubna, to podejście mocno marketingowe. Zapraszam do śledzenia :) Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Bajkowe chwile blog ślubny poradnik , Blogger