piątek, 29 maja 2015

NOVIA BLANCA 2015

Biżuteria NOVIA BLANCA to uosobienie elegancji i wytwornego szyku. Kolekcja na sezon 2015 powstała z myślą o Pannach Młodych, które w swoim Wielkim Dniu pragną postawić na wyjątkową biżuterię, ale jednocześnie klasyczną i gustowną. 

Poszukiwania idealnego pleneru oddającego charakter naszej biżuterii zaniosły nas do słonecznej Kalifornii i jednego z najpiękniejszych miast USA - San Francisco. To przy monumentalnych kolumnach Legion of Honor oraz na tle malowniczego mostu Golden Gate powstały zdjęcia sesji najnowszej kolekcji, które w pełni oddają charakter marki oraz miasta. 

Biżuteria i stylizacja: NOVIA BLANCA, www.novia-blanca.pl
Fotograf: Marcin Kmieciński
Makijaż, bukiet: Joanna Sirak


Czytaj dalej »

wtorek, 26 maja 2015

Kochajcie swoje mamy!


Drogie czytelniczki, Drodzy czytelnicy! Nie zapomnijcie dziś złożyć życzenia Waszej mamie! Dostarczcie jej dziś pięknych emocji i miłych wzruszeń. Często mówcie jej, jak bardzo ją kochacie! Nie tylko dzisiaj :)

via on Pinterest
Czytaj dalej »

środa, 20 maja 2015

Jak udekorować namiot na przyjęcie weselne?


Coraz częściej zdarza się, że Nowożeńcy decydują się na organizację przyjęcia weselnego pod specjalnym do tego celu namiotem. Taki namiot można wynająć od specjalnych firm. Oferta oprócz wynajmu zawiera montaż i demontaż hali namiotowej. Zaletą takich namiotów jest możliwość rozłożenia go w dowolnym miejscu. Potrzebny jest tylko duży plac - może to być ogród obok domu, polana nad jeziorem lub w lesie. Poniżej przedstawiamy Wam dekoracje takich namiotów. Niektóre naprawdę robią wrażenie. 


via on Pinterest
Czytaj dalej »

poniedziałek, 18 maja 2015

Sesja narzeczeńska z pupilem!

Czytaj dalej »

czwartek, 14 maja 2015

Projekt ślubny Będziemy mieli dziecko!
Projekt Będziemy Mieli Dziecko skierowany jest do Młodych Par, które chcą uczynić swój ślub jeszcze piękniejszym. Wykorzystują magię tego jedynego dnia i zmieniają życie potrzebującego dziecka. Zapraszają gości do zbiórki, z której dochód przeznaczany jest na wsparcie podopiecznego AKADEMII PRZYSZŁOŚCI - programu edukacyjnego dla dzieci z problemami. W ten sposób ich miłość jeszcze bardziej procentuje!
Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę www.bedziemymielidziecko.pl i poznaj szczegóły akcji!


Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie WIOSNA
Twórca ogólnopolskich projektów: SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI.


Czytaj dalej »
Copyright © 2014 Bajkowe chwile blog ślubny poradnik , Blogger