wtorek, 21 lipca 2015

Lektura na lato - Klub szczęśliwych żon


Nie wiem jak Wy, ale ja pakując walizkę na wakacyjne wojaże, obowiązkowo zabieram ze sobą co najmniej 3 książki.  Lubię czytać je w tradycyjnej formie, wiem, że czasem zajmują za dużo miejsca, ale jakoś do e-booka nie jestem przekonana:)
Tym razem w mojej walizce znajdzie się między innymi książka Klub Szczęśliwych Żon Fawn Weaver. Niedawno wpadła w moje ręce i stwierdziłam, że będzie fantastyczną lekturą na wakacje. Krótki opis z tyłu książki jest naprawdę zachęcający:

Jeśli pragniesz, aby Twoje małżeństwo było wspaniałe nie tylko dziś, ale także za kilkadziesiąt lat, a każdy dzień cementował je coraz bardziej, przyłącz się do Klubu Szczęśliwych Żon. Natychmiast przeczytaj tę książkę, bo jest to lektura obowiązkowa zarówno dla pary, która zamierza się pobrać, jak i dla tej, która jest ze sobą od dawna.
W jasny sposób odbudowuje wiarę w najwspanialszą instytucję na świecie, jaką jest małżeństwo.
Klub Szczęśliwych Żon to doskonały obraz życia kobiet w udanych związkach na całym świecie! Fawn odwiedza każdy jego zakątek, by przeprowadzić wywiady ze szczęśliwymi parami, a potem podzielić się z czytelnikiem sekretami na szczęśliwy związek trwający całe życie.


Zatem a hoj przygodo!

6 komentarzy:

 1. Ja jestem prawdziwym molem książkowym a szczególnie w czasie urlopu kiedy mam więcej czasu na lekturę :) A tą książkę na pewno przeczytam w najbliższym czasie

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na mojego bloga na temat medycyny estetycznej www.berna-detta.com , ostatni post na temat- PORADNIK PANNY MŁODEJ.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trailer Slubny wedding Secrets
  https://www.youtube.com/watch?v=Fbk0tYKslaQ

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym przeczytać tę książkę, bo tak jej autorka, staram się pokazywać (przez mojego bloga) światu, że małżeństwo jest piękną instytucją, a bycie żoną daje mnóstwo radości. Dużo się narzeka na małżeńskie życie, powstają kawały na ten temat, a ja mimo to wierzę i wiem, że małżeństwo to wspaniała przygoda życia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lektura na wakacje - absolutnie tak! I to koniecznie w wersji tradycyjnej, papierowej :) <3

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Bajkowe chwile blog ślubny poradnik , Blogger