wtorek, 16 czerwca 2015

ANNAIS FASHION SHOW 201626 czerwca 2015 w urokliwej scenerii Pałacu Prymasowskiego w Warszawie odbędzie się największy w Polsce pokaz mody ślubnej- ANNAIS FASHION SHOW 2016. 
Tego wieczoru na wybiegu zostaną zaprezentowane najnowsze kolekcje wszystkich trzech linii Annais– Annais Bridal, By Ola La i Ambrosia. Zaproszeni goście po raz pierwszy zobaczą premierowe modele na sezon 2016, które już jesienią wejdą do sprzedaży w salonach ślubnych w całym kraju. Gospodarzem wieczoru i prowadzącą pokaz będzie Paulina Sykut-Jeżna.  Na wybiegu oprócz sukni pojawią także najnowsze kolekcje butów ślubnych, takich marek jak Bourne czy Badgley Mischka dostępne w showroomie Ksis oraz ręcznie wykonane akcesoria ślubne White Jasmine.  


Więcej informacji odnoście tego wydarzenia można znaleźć na www.annaisbridal.pl oraz na profilu fb marki: www.facebook.com/annaisbridal


1 komentarz:

  1. Drobne dodatki są zawsze najlepsze. Zresztą mega wielkie welony i cała biżuteria wyszły już z mody. Prostota i minimalizm dominuje co mnie bardzo cieszy.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Bajkowe chwile blog ślubny poradnik , Blogger