środa, 20 maja 2015

Jak udekorować namiot na przyjęcie weselne?


Coraz częściej zdarza się, że Nowożeńcy decydują się na organizację przyjęcia weselnego pod specjalnym do tego celu namiotem. Taki namiot można wynająć od specjalnych firm. Oferta oprócz wynajmu zawiera montaż i demontaż hali namiotowej. Zaletą takich namiotów jest możliwość rozłożenia go w dowolnym miejscu. Potrzebny jest tylko duży plac - może to być ogród obok domu, polana nad jeziorem lub w lesie. Poniżej przedstawiamy Wam dekoracje takich namiotów. Niektóre naprawdę robią wrażenie. 


via on Pinterest

4 komentarze:

 1. Parząc na te fantastyczne, bajkowe propozycje dekoracji aż serce ściska na myśl o złośliwości pogody w Polsce!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, takie namioty na wesela to jest świetna sprawa - zorganizowanie ślubu w plenerze jest trudne zwłaszcza z uwagi na pogodę - mając taki namiot nie musimy się martwić o ewentualny deszcz czy męczące słońce - namiot jak z amerykańskich filmów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowite inspirację stąd czerpię. Podwieszone biało różowe kule- fantastyczne <3

  OdpowiedzUsuń
 4. O rany jak cudnie, wezmę to pod uwagę. Ale czemu się bać pogody? Wszak to namiot :) Firmę od namiotu już mam, mam nadzieję, że dobra: http://www.tent.com.pl/index.html Zna któraś? Wydają się spoko. Mam nadzieję, że uda mi się dokonać takich cudów jak na zdjęciach powyżej! :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Bajkowe chwile blog ślubny poradnik , Blogger