poniedziałek, 23 marca 2015

PasteLove...


Za oknem wiosna! Jest pięknie. Wszystko budzi się do życia. Słychać śpiew ptaków, na drzewach można zauważyć nieśmiało wychodzące pierwsze pąki. W parku mnóstwo kolorowych krokusów. Na ulicy zaczynają pojawiać się pastelowe płaszczyki, spódniczki czy spodnie. Ciepłe, grube, wełniane okrycia chowamy na dno szafy.
Pastelowe kolory mogą też królować w dniu Waszego ślubu. Takie barwy zawsze są modne. Ich delikatność sprawia, że oprawa ślubu jest piękna i budzi zachwyt każdego. Pastelowe barwy w bukietach ślubnych czy dekoracjach to strzał w dziesiątkę!


via on Pinterest

3 komentarze:

 1. Pastele to kolory lata, bardzo ładne zdjęcia. Pojawiają się nawet suknie w takich kolorach ciekawe czy się przyjmą. Wystrój sal i kolor kwiatów w bukietach ładnie komponuje się z większością sukien ślubnych

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne dekoracje, aż miło popatrzeć ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne kolory jakie możemy podziwiać na tych zdjęciach są wynikiem odpowiedniego oświetlenia. Tak właśnie działa naturalne, słoneczne światło. Szkoda że prawie każdy ślub w Polsce odbywa się w pomieszczeniu zamkniętym: Kościele, USC… Dekoracje wyglądały by dużo lepiej w świetle naturalnym.
  Inna sytuacja kiedy te barwy znikają prawie całkowicie: kiedy oświetlimy salę weselną na niebiesko lub innym kolorem. Dlatego radzę mądrze oświetlić swój ślub i wesele.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Bajkowe chwile blog ślubny poradnik , Blogger