czwartek, 13 marca 2014

Długie stoły weselne. Kilka inspiracji


Okrągłe czy prostokątne stoły? Jak usadzić gości na przyjęciu weselnym? To pytanie wydaje się zbędne, jeżeli sala, którą wybraliśmy dysponuje tylko jednym rodzajem stołów. Zatem przy wyborze sali, zwróćcie też uwagę na ten detal. Jeżeli sala spełnia Wasze oczekiwania pod innymi względami (lokalizacja, wystrój, wielkość) myślę, że rodzaj stołów nie powinien być problemem. Ale dobrze jest wiedzieć już na samym początku, jak trzeba będzie rozsadzić gości na przyjęciu (przy okrągłych stołach liczba gości jest stała, prostokątne stoły zawsze można połączyć i zmieści się przy nich więcej osób).
Według mnie długie stoły, ładnie udekorowane wyglądają równie pięknie i stylowo jak te okrągłe. I wydaje mi się, że są bardziej praktyczne. A co Wy myślicie na ten temat?via on pinterest


5 komentarzy:

 1. Od zawsze byłam zwolenniczką okrągłych stołów i z efektem natychmiastowym zmieniam zdanie. Prostokątny, drewniany stół nawet ze skromnym przystrojeniem wygląda powalająco. Okrągły stół z drewna nie wyglądałby już tak dobrze bez obrusu.

  OdpowiedzUsuń
 2. I praktyczniejsze i wg mnie pozwalają na oryginalniejsze udekorowanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Osobiście okrągłe stoły bardziej mi się podobają, ale powyższe inspiracje dają do myślenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. A na polskich stołach zamiast dekoracji w większości są sałatki, owoce, napoje itp....

  OdpowiedzUsuń
 5. Super pomysły i zestawienia kolorystyczne. Jak ktoś planuje jakieś papierowe dodatki to zapraszam do mnie na www.jumika.com.pl , zaproszenia winietki etc., zawsze można coś ciekawego pod kolorystykę ślubu dobrać :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Bajkowe chwile blog ślubny poradnik , Blogger